Najnowszy fix: 11.01.2018

+
KDKor;n10224972 said:
blacklobo Tertyon wczoraj na streamie miałem właśnie takie sytuacje:

1. W momencie kiedy chciałem położyć kartę na stół (już ją "złapałem") wyskoczył mi komunikat, że utraciłem połączenie z serwerem. Problem ewidentnie z Gwintem - nie z netem - bo stream bez przeszkód leciał dalej. Przez okres wyświetlania tego okienka mój czas na ruch minął (w tle było widać upływające sekundy). Nagle odzyskałem połączenie i.... koniec mojego ruchu. Karta zrzucona na cmentarz. Nie mogłem nic zrobić.

2. W innym pojedynku mój przeciwnik nie wyrzucił żadnej karty z ręki. Wszystkie zamiast na stół wędrowały na cmentarz - oczywiście po wcześniejszym upływie całego czasu. Fakt, nie wyskoczyło żadne okienko o problemach z połączeniem, ale jeśli to nie ten sam problem, to jedynym wytłumaczeniem jest fizyczne odejście od komputera podczas gry (mało, ale jednak prawdopodobne).

Dzięki za odzew. No więc problem był już wcześniej niż po wczorajszej aktualizacji. Cóż, trzeba więc liczyć, że nieczęsto się to zdarza i w następnej łacie to rozwiążą. Warto wysyłać opis takiej sytuacji do Redów na jakiegoś maila czy w praktyce śledzą na tyle forum, że wiedzą o tym z wątków? Jak myślicie czy też wiecie, jak to działa?
 
Słuchajcie! Słuchajcie! Dwie ciekawe wskazówki z angielskiego forum mogące mówić coś na temat zbliżającego się tzw. fixa wczorajszego hotfixa.

1. Dominika z CDPR napisała dzisiaj:

Dominika;n10225702 said:
Answering some other questions – the issue with Vreemde being a leader and Slave Infantry being Doomed will be fixed early next week.

W skrócie oznacza to, że możemy spodziewać się kolejnego hotfixa na początku następnego tygodnia (jak dużego nie wiadomo, może okazać się, że będzie to tylko wspomniana zmiana Vreemde i Slave Infantry).

2. Moderator 4RM3D napisał, że pojawiają się głosy, że CDPR poważnie rozważa wrócenie do starych dłuższych i klimatycznych nazw kart, co było przez prawie wszystkich graczy podnoszone w komentarzach.

4RM3D;n10226722 said:
With such fiery resistance of the community against this change, CDPR actually is thinking about changing the card names back. Nothing definitive yet; just mere whispers.
 
Runy już chyba nie tworzą szpiegów, ale ktoś może się orientuje czy w dalszym ciągu kopiowanie szpiega przez krąg przywołań to prawidłowe działanie czy brak fixa hotfixa?

Przerzucanie się szpiegami to chyba najbzdurniejsza obecnie mechanika..
 
kloni Prawidłowe. Krąg przywołań nie obsługuje mechaniki 'create' tylko kopiuje ostatnią zagraną brązową lub srebrną jednostkę.
 
kloni;n10234132 said:
Runy już chyba nie tworzą szpiegów, ale ktoś może się orientuje czy w dalszym ciągu kopiowanie szpiega przez krąg przywołań to prawidłowe działanie czy brak fixa hotfixa?

Przerzucanie się szpiegami to chyba najbzdurniejsza obecnie mechanika..

Bzdurna, irytująca, ale ktoś tak grający może się też ładnie przejechać trzymając krąg do końca, licząc na szpiega i nie dostając nic, lub coś mało wartościowego.
 
Mnie najbardziej intriguję jak obniżono drop rate złotych kart w beczkach myśląc że nikt nie zauważy. 180 beczek, nie wiem czy 7 złotych dostałem.
 
W angielskim opisie jest różnica, bo mamy "spawn" i "create", a polsku jak zwykle kicha - utwórz i stwórz... ech
 
k4far;n10234742 said:
Mnie najbardziej intriguję jak obniżono drop rate złotych kart w beczkach myśląc że nikt nie zauważy. 180 beczek, nie wiem czy 7 złotych dostałem.

To mnie intryguje jak ja na 40 beczek 3 goldy. Chyba mam rodzinę u REDów. Wcześniej 60 beczek i też 4-5 goldów. No ja nie wiem normalnie.
 
Seavro;n10235572 said:
To mnie intryguje jak ja na 40 beczek 3 goldy. Chyba mam rodzinę u REDów. Wcześniej 60 beczek i też 4-5 goldów. No ja nie wiem normalnie.

Potwierdzam, dwa złota na 22 otworzone beczki. Wg. mnie drop został podniesiony :D:D:D
 
Mi również wydaje się, że z posezonowych beczek wypada więcej dobroci, w przeciwieństwie do zimowego update'u. Przez weekend wypadły mi 3 goldy i kilka silverów, aż się zdziwiłem, że nikt nie podniósł głosu, że Redzi zwiększyli droprate by ułagodzić rozzłoszczone community
 
U mnie na 31 beczek 1 gold, a reszta to bezwartościowe brązowe i srebrne karty potworów.
Nie wiem czy zwiększyli droprate, ale ja różnicy nie widzę.. :)
 
Hej.

Nie wiem czy dobry wątek ale przed patchem tego nie miałem. W grudniu zacząłem przygodę z gwintem i poprzedni sezon był moim pierwszym w gwincie, udało mi się wbić 15 rangę. Nie grałem jakoś zbyt dużo ale nawet grając mecze na 14-15 randze i mając levele 14-16, dostawałem przeciwników chyba z max 28 levelem (i to jeden lub dwóch).

Teraz w bólach już udało mi się wbić 14 rangę, ale przychodzi mi to bardzo trudno, bo non stop dostaję przeciwników z leveli 35 wzwyż, a ludzie z levelem powyżej 40 to na oko połowa moich meczy. Mało tego, zdarzają się też i goście z <50, czyli grający mniej więcej dwa razy dłużej niż ja, co powiązane jest z ilością i jakością kart.

Dobieranie przeciwników naprawdę ma tak wyglądać?
 
Dobieranie przeciwników w rozgrywkach rankingowych zależne jest od rangi, a nie poziomu konta.

Wróciłem do tej gry msc temu, otworzyłem 57 beczek jakie dostałem w ramach rekompensaty za CB + to co dostałem za aktualną grę. Mając ok. 25 poziom i karty z tych beczek wbiłem rangę 20 w ciągu 2 tygodni także nie przejmuj się i graj dalej, wyniki w końcu przyjdą.
 
Wiem że przyjdą i powoli ranga wzrasta, kart mam już teraz dość sporo i to fajnych (w tym całkiem dobre złote o których wcześniej mogłem pomarzyć), ale to mnie trochę zmusza do eskperymentów z talią i... Teraz wiem że nic nie wiem :D Nie wiem czy to wina mojej talii czy tylko tego że po prostu przeciwnicy mają lepsze.

Czy w takim razie dobrze rozumiem, że pod koniec sezonu ludziom ze słabszymi taliami/levelami łatwiej jest wbić rangi? Przeciwnicy z wysokimi levelami pod koniec sezonu już pewnie dawno są na randze 20-21?
 
majkel02;n10250642 said:
Czy w takim razie dobrze rozumiem, że pod koniec sezonu ludziom ze słabszymi taliami/levelami łatwiej jest wbić rangi? Przeciwnicy z wysokimi levelami pod koniec sezonu już pewnie dawno są na randze 20-21?

Zdecydowanie tak właśnie jest.
 
Fix wyszedł a karta pomniejsze demony jak była zbugowana tak jest nadal. Odrzuca wybieraną kartę z talii na cmentarz, super umiejętność.
 
MARO893211;n10269662 said:
Fix wyszedł a karta pomniejsze demony jak była zbugowana tak jest nadal. Odrzuca wybieraną kartę z talii na cmentarz, super umiejętność.

To akurat nie jest bug. Demony odrzucają kartę losową z ręki, więc może to być też ta świeżo dobrana. Używasz na własne ryzyko, umiejętność działa jak należy. :)
 
Hekwit;n10269742 said:
To akurat nie jest bug. Demony odrzucają kartę losową z ręki, więc może to być też ta świeżo dobrana. Używasz na własne ryzyko, umiejętność działa jak należy. :)

Aha, dzięki za wyjaśnienie. W takim razie powinni nieco poprawić opis karty
 
Top Bottom