Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

+
wróciłem do gry po dłuższej przerwie, wbiłem 20 rangę i zagrałem kilkanaście meczy... czy ja tak losowo trafiam, czy się coś pozmieniało?
Potwory już nie są najczęstszą frakcją z którą walczę. O wiele częściej dostaję jako przeciwników Skellige na odrzucanie i KP we wszelkich możliwych wersjach. Dopiero później potwory, następnie Nilfgaard i Scotiatel.
Czyżby potworków jest jakby znacznie mniej czy mi się wydaje?
 
szczu1pak;n9251001 said:
wróciłem do gry po dłuższej przerwie, wbiłem 20 rangę i zagrałem kilkanaście meczy... czy ja tak losowo trafiam, czy się coś pozmieniało?
Potwory już nie są najczęstszą frakcją z którą walczę. O wiele częściej dostaję jako przeciwników Skellige na odrzucanie i KP we wszelkich możliwych wersjach. Dopiero później potwory, następnie Nilfgaard i Scotiatel.
Czyżby potworków jest jakby znacznie mniej czy mi się wydaje?

Miałeś szczęście. :)

Jednak coś w tym jest. Namnożyło się kontr na potwory i sam często spotykam decki kontrolne Scoia i KP... co bywa bolesne, bo ostatnio spodobał mi się kontrolny Radek na Baronie.. :)
 
Hekwit;n9251431 said:
Miałeś szczęście. :)

Jednak coś w tym jest. Namnożyło się kontr na potwory i sam często spotykam decki kontrolne Scoia i KP... co bywa bolesne, bo ostatnio spodobał mi się kontrolny Radek na Baronie.. :)

Kontrolny Radek? Mógłbyś wyjaśnić co dokładnie to oznacza?
 
Chciałbym jeszcze wiedzieć co w tym przypadku oznacza "kontrolny" Chodzi o to by zbijać przeciwnikowi punkty?
 
5ander5;n9282161 said:
Chciałbym jeszcze wiedzieć co w tym przypadku oznacza "kontrolny" Chodzi o to by zbijać przeciwnikowi punkty?

Oznacza to tyle, że w dużo większym stopniu skupiasz się na stronie i poczynaniach przeciwnika oraz na rozbijaniu mu strategii i planu na wygranie meczu, który próbuje realizować.
 
5ander5;n9282161 said:
Chciałbym jeszcze wiedzieć co w tym przypadku oznacza "kontrolny" Chodzi o to by zbijać przeciwnikowi punkty?

Kontrola strony przeciwnika. Zabijanie, blokowanie kluczowych jednostek aby ograniczyć lub całkowicie unieszkodliwić combo na którym opiera się jego talia.

Ta konkretna na Radowidzie i Baronie skupia się przede wszystkim na eliminacji jednostek aby zwiększyć siłę Barona (dostaje on 1 pkt za każdą zniszczoną jednostkę przeciwnika), którego zagrywamy w 3 rundzie.
 
Top Bottom