Najpakerniejszy stworekw grze według was.

+
mi się bardzo podobał ten Cmentar w krypcie na polach :p kolo był większy od Geralta 2 razy ;] ale łatwo było go pokonać :p no nie powiem kościej odebrał mi z 50% hp ale z igni i srebrny silny jest looz :]
 
YarpenZirgin said:
hm mi zawsze najwieksze problemy sprawiał skolopendromorf,,, nie wiem, może coś źle robiłem ale zawsze, choćbym walczył z 1, ledwo dawałem radę..
mnie tez skolopendromorf denerwuje ciezko go zabic i marne dwiescie cos exp
 
Skolependromorfy mnie tak wkurzają, na średnim poziomie ledwo mi z nimi szło, a teraz gram na trudnym i... o masakra będzie! Tak jak pisałam moim ulubionym stworkiem jest ten szczur co przede mną uciekał nad rzeczką. Nie żartuje. Mutanci, mutanci, mutanci, mutanci i mutanci! A może i nie? Szczerze, to moim zdaniem wszystkie potwory w grze są super, a na trudnym poziomie trudne.
 
Jeśli chodzi o bossa to zdecydowanie Kokacydium. Zwłaszcza, że dziad pojawia się "ni z gruszki ni z pietruszki" (na szczęście jak 2 raz grałem już wiedziałem gdzie menda się ukrywa i się przygotowałem odpowiednio ;D) Jeśli chodzi o zwykłego stworka to..... albo bazyliszki, albo skolopendromorfy, pod warunkiem że są w grupie, pojedynczo nie robią żadnego wrażenia.
 
Zdecydowanie Kokacydium. Jak grałem pierwszy raz na niskim poziomie, to mnie zaskoczył, ale padł pod ciosami. Ale na średnim... miałem dość niski level, więc dobiegałem, dwa ciosy, igni i spier...niczałem na z góry upatrzoną pozycję (za drzewo :p)
 
Potwory w grze nastawione są raczej na walke w grupie. A jak zbierze sie pare potworów to mogą zrobić problrm oczywiście. Wszystko zależy od rodzaju potworów.
 
najpakerniejsze są stworki kture z ziemi wyskakują(szczegulnie kokacydium)edit: kokacydium na bagnach jast jak narazie najpakerniejszym stworkiem w grze jakiego kolwiek (na średnim poziomie{3 akt})spotkałem a gram 2 raz nawet ze broją ledwo dalem sobie radde inaczej zawsze ginołem
 
w walce oko w oko - najwieksze problemy sprawialy mi skolopendromorfy i wywerny (zwykle -nie krolewskie) w grupie najwieksze problemy mialam z upiorami i zdarzylo mi sie wejsc w nocy na cmentarz na bagnach - nawet sie nie zorientowalam, ze padlam trupem. z bossow najwieksze problemy mialam z azarem - jakos mi z nim nie szlo.... reszta bossow to byl maly pikus - szczegolnie sie zawiodlam na de aldersbergu i krolu gonu
 
Sharee said:
reszta bossow to byl maly pikus - szczegolnie sie zawiodlam na de aldersbergu i krolu gonu
tak samo.Naprawde myślałem że sobie z nimi powalcze ale sie bardzo rozczarowałem a skolopendromorfy były problemem głównie w grupach(3-4 osobniki)a wywerny tylko na ich wyspie na bagnach
 
witam to moj pierwszy post na tym forum. Nawiązując do królowej Kikimor to udało mi sie ją zabic za pomocą miecza. Mój sposób to: 2x Igni następnie odrazu micz srebrny Styl Szybki 3 ciosy i Królowa Deatch ;). Udało się jeszcze komuś zabić królowe w ten Sposób?
 
Zeugl rządzi :D.
witam to moj pierwszy post na tym forum. Nawiązując do królowej Kikimor to udało mi sie ją zabic za pomocą miecza. Mój sposób to: 2x Igni następnie odrazu micz srebrny Styl Szybki 3 ciosy i Królowa Deatch Wink. Udało się jeszcze komuś zabić królowe w ten Sposób?
Ja po przejściu gry pobrałem sobie trainera i jakoś tak z ciekawości wróciłem właśnie do save'a z królową kikimor i nic nie działało nawalałem ją igni (najwyższy poziom :D) i jakoś nie mogłem ją zabić, prócz tego próbowałem Łowcę Głów (jakby co widziałem temat jak zabić łowcę)
 
Według mnie jest to nie tyle "najpakerniejszy", o ile najfajniejszy stworek. Chodzi oczywiście o Strzygę. Jedyny problem, to to, że jest za łatwa :-\
 
[size=12pt]Kościej!!![/size] Ale po odpowiednim przygotowaniu i wprawie w klikaniu nawet za łatwy...
 
Z tych zwykłych to Archespory i wybuchające Bloedzuigery (jeśli się nie użyje Powoju). Z bossów Bestia, Kościej i Golem (ten był dość prosty, ale miał dużo życia i można było na nim wszystkie sekwencje wypróbować, a pylony to cheat!).
 
Bossowie: Kościej, Azar JavedNormalne: Skolopendromorfy i te co tak na końcu wybuchały (były na bagnach) chyba Blodziugery czy jakoś tak :)
 
Top Bottom