Najseksowniejsi bohaterowie gier komputerowych

+
Najseksowniejsi bohaterowie gier komputerowych

Podobno dzisiaj jest dzień kobiet, więc na onecie sporządzono ciekawy ranking dla Pań - chodzi oczywiście o najseksowniejszych bohaterów gier komputerowych.Adonisa tutaj niestety nie znajdziemy :-\, niektórym blisko do Micka Jaggera...ale ja nie o tym. Otóż, w tym zestawieniu znalazł się oczywiście Geralt z Rivii - "[...]Wiedźmin, dziki, wulgarny, cudowny, ale ma słabość wyłącznie do czarodziejek". Widać autor komentarza nie grał jeszcze w grę 8).
Całość można sobie zobaczyć tutaj. ;)
 
te podpisy pod zdjęciami pisał chyba ktoś niewyżyty seksualnie, na dodatek pozbawiony przywileju uczęszczania na lekcje polskiego
Blizny podobno nadają mężczyzną uroku
 
heheh, dobre Yarpen.[sarcastic joke]Ktoś mógłby napisać pracę magisterską pod tytułem - budowanie stereotypów współczesnych obiektów pożądania na podstawie gier komputerowych i ich wpływ na zwyrodnienia psychiczne :D[/srcastic joke] Heh, to był by hard core chyba...
 
Kto dobierał tych 'najseksowniejszych' bohaterów... Tfu ble i w ogóle fuj ;DNie no, najlepiej z tego uzbieranego towarzystwa prezentują się dla mnie Dante, Prince of Persia oraz Geralt. Reszta to po prostu się nie nadaje to takiego rankingu ;D (rozwalił mnie elf z Zeldy)
 
Top Bottom