Największe cRPGowe rozczarowanie

+
Największe cRPGowe rozczarowanie

Hmm z racji tego ze wybieramy najlepsze cRPG pomyslalem ze mozna tez wybrac najgorsze czekam na propozycje do ankiety. Dla mnie chyba najgorszym cRPG jest Betryal at Antara bo to gra ktora zyla tylko z odcinania kuponikow po BAT
 
Moją propozycją niech będzie "Lionheart" - gra, którą reklamowano jako "Fallouta w epoce renesansu" (o ile dobrze pamiętam), a w końcu wyszedł kiepski, zabugowany hack'n'slash. Chociaż mam też kilka innych pomysłów.A tak troszeczkę z innej paki - czy nie wydaje wam się, że o tych naprawdę najgorszych cRPGach nawet nie słyszeliśmy? Np. z tego prostego powodu, że były tak niskobudżetowe i nieprofesjonalnie zrobione, że nie były sprzedawane poza swoją "ojczyzną"?
 
Aha dodalem od siebie Diablo1 mozecie krzyczec marudzic etc ale uwazam ze ta gra znacznie znisczyla cRPG bo przez nią zaistnial gatunek hack'n'slashy pzrez ktory rpg sporej liczbie ludzi kojarzy sie z zabij100k mobow i zdobacz lvlEdit elwer: juz dodaje mowilem ze czekam na propozycje:)
 
Zdecydowanie Gothic 1...(przez co w dwojke i trojke nigdy nie gralem). Co jak co ale gralem w ta gre przez jakies...20min? Az doszedlem do pierwszego miasta...Na drugim miejscu byloby Diablo 1 (dwa z reszta tez ;D)
 
CO wy, ludzie. Diablo jest świetne ;). Można sie rozerwać, kiedy człowiek przychodzi wkurzony do domu ]:->.Dodałbym serię Lands of Lords.
 
A ja grałem w takiego RPG-a co to było się piratem a dokładnie to Piraci z Karaibów sie nazywało.Kurde to dopiero był "beton" :dead:
 
Gothic 1. Masakra. Wciśnij 16 przycisków by podnieść... W 2 nie grałem, 3 to zaledwie chwila.
 
Socchi said:
Gothic 1. Masakra. Wciśnij 16 przycisków by podnieść... W 2 nie grałem, 3 to zaledwie chwila.
He he co ja się umasakrowałem przy pierwszej spotkanej skrzyni.Ale gra przednia 8)
 
Dorwall ja nie neguje ze diablo to dobra gra ale to zaden rpg i dlaczego go tu umiescilem to wyjasnilem
 
A tam, narzekacie. Gothic był świetny (trzeba się tylko przyzwyczaić do sterowania, co mnie zajęło ok. 2 godzin). Co prawda potem było sporo udziwnień i trochę nudnawo, ale nawet ja przeszedłem pierwszą część ;) Druga była już zbyt męcząca (ciągłe łażenie w te same miejsca przez całą planszę niemal...), a w trzecią nie grałem.A Diablo jest dobry. Jak na h&s. I dlatego zaznaczyłem właśnie tą gierę - to nie jest cRPG.
 
Hmmm... skoro Diablo nie jes CRPG, z czym się wszyscy zgadzamy, to co robi na tej liście?
 
Gothic 3 to była porażka. Ale części poprzedzające były bardzo dobre. Narzekacie na system podniesienia przedmiotu... no dobra. Ale jak dostałem tą grę pół roku po premierze, to nie mogłem oderwać się od komputera. Dziwne, ale ma bardzo dużo wielbicieli do dzisjaj, niektórzy są śmieszni i ciągle się sprzeczają, ale to inną drogą.
 
szitafak. chciałem kliknąć na obliviona, najnudniejszą grę w historii rozrywki elektronicznej, ale jak to ja - zdolniacha, kliknąłem w diablo. chociaż z drugiej strony to jeden grzyb:)
 
Socchi diablo jest na tej lscie bo wlasnie od niego zaczelo sie extremalne splycanie idei RPG a co do gothcow juz mowilem w innych tematach(zreszta na G2 glosowalem jako rpg wszechczasow)bardzo lubie ale Vox POpuli VOx dei wiec tez dodalem do ankiety 8)
 
Top Bottom