Nasze ulubione miejsce czyli szkoła :)

+
Nightmare said:
U nas wpadli na b. dobry pomysł i zamiast puszczać nas do domów/zaczynać później lekcje, to "wypożyczyli" parę sal od Spodka i zrobili coś w stylu dnia sportu. Muszę się pochwalić, całkiem ładne miejsce w brydżu zająłem :).
No to gratulację, gratulację :beer:Masz ludzi w dyrekcji z głową na karku. Ten mój ekonom... lekcje pomimo matur będą najprawdopodobnie przebiegać normalnym torem. Z tą różnicą (jak w zeszłym roku), że będę wracał o 20 do domciu.
 
No to co? Jutro zaczynamy. Ja polski i angol na podstawach + rozszerzona mata i wos. Powodzenia bracia w boju :)http://img403.imageshack.us/img403/8505/matura2xw2lo.jpg
 
mBartek said:
Powodzenia wszystkim maturzystom. I na luzie - matura to naprawdę lajcik :)
Tja... jeszcze się dowiem, czy taki lajcik. Skoro u mnie w szkole wszystko jest pod kątem egzaminu gimnazjalnego i cokolwiek robimy, to pod kątem egzaminu. A jak ktoś coś zepsuje, to "co ty kurde, na egzaminie to co będzie, nie poradzisz sobie itd...". PS Dzięki mBartek, że odświeżyłeś, bo chciałem się dopisać a to nie na mnie spadnie gniew modów. ;D
mBartek said:
cholera, za rok będę posrany
A ja za 4... huashuashuashuas. Mam czas. Ale po drodze inny egzamin, noż kur...
 
.
Socchi said:
o to wojciech widzę że spotykamy się za rok ;]
Na szczęście, mam 6 z polskiego, a poprzednie dwie próbne napisałem, kolejno, na 88% i 91%. Z czego, pierwsza próbna matura, z Operonu, była najtrudniejszym ustrojstwem, jaki w życiu widziałem :p.
 
Wojciech said:
.
Wojciech said:
o to wojciech widzę że spotykamy się za rok ;]
Na szczęście, mam 6 z polskiego, a poprzednie dwie próbne napisałem, kolejno, na 88% i 91%. Z czego, pierwsza próbna matura, z Operonu, była najtrudniejszym ustrojstwem, jaki w życiu widziałem :p.
Człowieku... Z takimi wynikami to sorry... Ja tam drobne 55 miałem z podstawowego i rozszerzonego... Jezu, kiedy to było...
 

jiti

Forum veteran
Ano zobaczymy jak będzie, ja tam cały ten tydzień mam zawalony (polski, angielski, wos, historia i geografia) a później cały maj spokój, współczuje ludziom którzy piszą np fizykę i mają te tygodniowe czy nawet dwutygodniowe przerwy pomiędzy maturami. Polski to pikuś, najbardziej boję się angielskiego (znaczy nie tyle że nie zdam ale że nie wybiję się ponad 50% i będzie wstyd ;)).Edit: A byłbym zapomniał - powodzenia! :)
 
Piotrek87 said:
Piotrek87 said:
.
Piotrek87 said:
o to wojciech widzę że spotykamy się za rok ;]
Na szczęście, mam 6 z polskiego, a poprzednie dwie próbne napisałem, kolejno, na 88% i 91%. Z czego, pierwsza próbna matura, z Operonu, była najtrudniejszym ustrojstwem, jaki w życiu widziałem :p.
Człowieku... Z takimi wynikami to sorry... Ja tam drobne 55 miałem z podstawowego i rozszerzonego... Jezu, kiedy to było...
Ale to były tylko próbne... Niestety. Jutro normalna ^^
 

jiti

Forum veteran
Socchi said:
jiti na co się wybierasz? bardzo' prawnicze' przedmioty wybrałeś, myślisz o tym?
Eee prawo to nudy jak dla mnie :p Składam na archeologie oraz psychologie i spróbuję swojego szczęścia by dostać się na wrocławski MISH - ale to tylko takie niewinne marzenie bo nie zdaję filozofii oraz historii sztuki więc mam raczej małe szanse ;).
 
jiti said:
jiti said:
jiti na co się wybierasz? bardzo' prawnicze' przedmioty wybrałeś, myślisz o tym?
Eee prawo to nudy jak dla mnie :p Składam na archeologie oraz psychologie i spróbuję swojego szczęścia by dostać się na wrocławski MISH - ale to tylko takie niewinne marzenie bo nie zdaję filozofii oraz historii sztuki więc mam raczej małe szanse ;).
A archeologia to bardzo ciekawa sprawa. Grzebanie łopatką w ziemi z nadzieją na znalezienie czegoś...
 

jiti

Forum veteran
Wojciech said:
A archeologia to bardzo ciekawa sprawa. Grzebanie łopatką w ziemi z nadzieją na znalezienie czegoś...
hmm co kto lubi, archeologia jak dla mnie jest szalenie ciekawa. Chciałem też składać kiedyś jeszcze na paleontologie ale nie zdaje biologii więc nic z tego nie wyszło.Edit: 'szalenie ciekawa' - i ja jutro zdaje mature z polskiego :wall: :p
 
Top Bottom