Nasze zdjęcia

+
Za młody jest na tym forum zeby je znac (chociaz juz go conajmniej raz uswiadamiali w tym temacie) a Swoją drogą dawno sie nie odzywały Edit --->Koniu a ty o ANNI
 
hmm wydawało mi się że był już taki temat i chyba moja fotka była już na forum, ale przeszukałem wszystkie moje posty i nic nie znalazłem Jak dostane wkońcu fotki z wyjazdy to jakaś zamieszcze
 
Wiecie co?? TO może sporo wyjaśnić troszke nieaktualne (ja chodze w spietych włosach, Yarpen [chyba] też) ale jakies ogólne pojecie daje
 
Kurde, dobrze zobaczyc (praktycznie) wiekszosc :D.Koniu: Wiesz, nawet tych dziewczat nie znam :p. Z reszta...Juz sie chyba nie udzielaja zbytnio :p.
 
wyszedłem jak kretyn:p Ale nie ma się co przejmować, teraz faktycznie mam spięte włosy. I nie wyglądam na aż takiego małolata;)
 
Chyba ustawilem na poczatku taka kategorie :|. Jesli sie pomylilem to wez Koniu zmien prosze :).
 
Gofer31 said:
Chyba ustawilem na poczatku taka kategorie :|. Jesli sie pomylilem to wez Koniu zmien prosze :).
Gotowe Ale on na 100% na początku był w Społeczności Graczy, nie wiem skąd się wziął w kategorii Wiedźmin Gwyn: aha, możliwe, przy edytowaniu się resetuje, ale już zmieniłem
 
Lord Koniu said:
Ale on na 100% na początku był w Społeczności Graczy, nie wiem skąd się wziął w kategorii Wiedźmin
Ja chyba wiem Gofer już raz edytował pierwszego posta w tym temacie, widocznie przy edytowaniu ustawiła mu się znowu kategoria wiedźmin
 
Hehe, fajne zdjęcia Jakbym miał swoje to bym może zamieścił ale oglądając wasze... Ja się trochę inaczej ubieram i mam krótsze włosy
 
mają długie włosy i myślą że są Geraltem... ale fakt, z tego co tu widzę niewielu korzysta z usług fryzjera.
 
Mam nadzieję, że jednak Gofer się powstrzymał i oka ci nie wydłubał?A druga fotka, rany! ale wielkie i żułte kły! będą mi się teraz śnić po nocach w koszmarach.
 
Top Bottom