Nasze zdjęcia

+
Tam jest jeszcze kilka mojej siostry ;D (www.fotoik.pl wpiszcie w wyszikiwarkę BLACKY i tam będzie jeszcze kilka fot xP)Koniu: Może zamieścisz swoje prawdziwe zdjęcie??
 
Daerdin said:
No właśnie coś słyszałem na ten temat. Czyżby negocjacje z Wrocławiem nie odniosły spodziewanego rezultatu? :D
Nawet mnie nie denerwuj W szkole mi chyba jak na razie tylko cztery dziewczyny odmówiły, hehe A Wrocław to fajne miasto hehe
 
Lord Koniu said:
Rozumiem, że reszta się zgodziła ?
Jaaasne, były wręcz zaszczycone mą propozycją i padały na kolana z radości, że je poprosiłem o to
 
Esgaroth said:
Oj Tibor, Tibor... Rozumiem twój ból xP
Uwierz, że nie rozumiesz Musiałbym Cię dokładnie w pewną sprawę wtajemniczyć... a publicznie na pewno nie mam na to ochotyA tak w ogóle to urwałeś kiedyś naszą rozmowę na privie
 
Tibor widze że masz niezłego pecha, ja straciłem tylko 2 dni na szukanie kobiety na studniówke, ale chyba w tym czasie z 2-3 odmówiły albo były już zajęte Esgaroth powklejaj linki, bo ja tam nie mogłem na miniaturkach jej odnaleść a jest sporo tych fotek Kto jeszcze ma ładną siostrę i wolną niech się pochwali Tibor skorzysta i nie on jeden
 
Geno said:
Sephiroth said:
...ech Dziadu, tobie to tylko dupy w głowie ... nie uważasz ze to już nie ten wiek
Normalnie chcesz ode mnie, Daerdina i Dziada piąchopirynę prosto w nasadę czaszki.
Tak jest panowie, my z geriatrii forumowej powinniśmy się trzymać razem :)
 
Oto ja i moje najblizsze otoczenie... Zeby nie bylo niedomowien - krecilismy z kumplami filmik parodiujacy gre Pro Evolution Soccer, stad te stroje, miny itd. Acha, bym zapomnial - ja to ten samym dole ^^
 
Top Bottom