Nasze zdjęcia

+
Eddie said:
Hmm, czy ja jestem tu pierwszym krotkowlosem uzytkownikiem, ktory zamiescil swoje zdjecie?
nieeeeeet ... Ja tu jestem pierwszys krótkowłosym .. zdjęcie kilke stron wczesniej ....
 
Eddie: ale i tak masz sie z czego cieszyc ze jestes drugim krotkowlosym ;D. A ta fota "Pro Evo"...Niezle poryta :D.
 
Koniu wpadl na pomysl, aby zrobic cos w stylu "katalogu" wszystkich zdjec. Tak wiec zrobilem go. Jesli ktos chce szybciej zobaczyc WSZYSTKICH fotki, nie spojrzy na pierwszego posta otwierajacego temat :).Kazde kolejne fotki dodawane do tematu, beda umieszczane w tym wlasnie katalogu.
 
myślę ze temat można rozszerzyć o wszystkie zdjęcia jakie mamy do pokazania a jeśli się nie zgadzacie to trudno wyniosę się gdzie indziej ogonekw pierwszej kolejność miał to być łańcuch ale potrzeba sprawiła ze został ogonem plecakmoim zdaniem wyszedł mi całkiem przyzwoicie tylko nie jestem pewien czy dobrze ja zawiesiłem ( czy przypadkiem nie powinna wisieć w poprzek )To była taka przymiarka do stworzenia całej kolczugi jak tylko zdobędę trochę kasy na kółeczka i wolnego czasu zabiorę się za robienia ;)A tu trochę moich fotek Rock Frontnie wiem jak i kiedy koleś strzelił mi ta fote ale wyszła całkiem fajnie ;PFotki z Cyklu Paganizujmy świat ( bardzo lubimy z kolegą pagan klimaty) i wylazł z lasu i się cieszy mhroczna fotkakolejna mhroczna fota polubiłem to drzewozgłodniałem (zapomniałem zeskalowac fotek więc sa ogromne moze je poprawie jak mi się będzie chciało )
 
No nie wiem...Mi sie wydaje ze jednak powinny byc tutaj fotki tylko i wylacznie NAS. Chyba powinnismy ta sprawe zostawic modom ;].Edit --> Michalun, jak cos to i tak juz TWOJE fotki sa w katalogu ;].
 
Fajne fotki ;).Hehe, tam na grillu to najwidoczniej niezla popijawka byla :D. Fotograf przynajmniej trzezwy byl? ;DFotki juz znalazly sie w katalogu ;).
 
Gdybym tak pamiętał kto te zdjęcia robił Po prostu udowadnialiśmy wyższość wódki z red bullem nad whiskey z lodem
 
Czyli na koncu doszliscie do wniosku ze i to i to jest tak samo dobre? :DA tak BTW, znow jak zedytowalem pierwszego posta, to wrocilo do kategorii "Wiedźmin" ;P. Musze pamietac zeby to zmieniac ;D.
 
Trollu chyba startujesz w konkursie na modka Odbierasz Lordowi prace BTW Gofer może dodaj zdjątka Dziada itp były chyba gdzieś na stronie a może się myle
 
Funky Monk - nie przejmuj się. Dziadu jest równie brzydki tylko (po prostu) mniej ruchliwy. Widziałem głupsze zdjęcia. Fakt, że nie Twoje.EDIT: No, ok. Może przesadzam z ironią Dziadu. Nie musisz się jednak gniewać. Ba! Powinieneś się nawet cieszyć, że Twoje wdzięki nie znajdują uznania wśród facetów. Niemniej przepraszam.EDIT: Dziadu. Twoja skrzynka odbiorcza jest pełna. Doprowadziło mnie to do zwątpienia w moje zdrowie psychiczne (przeoczyłem komunikat o błędzie i sądziłem, że wysłałem Ci PW). Zrób coś z tym jeśli łaska.
 
Kurde...Wiedzialem Dziadu i Funky ze macie zespol. Ale nie wiedzialem ze macie tyle kawalkow + teledysk ;D.
 
Top Bottom