Nasze zdjęcia

+
Trollu: Impreza pelna optymizmy, hulanek i swawoli nie ma co :D.Daerdin: Ciekawe zdjecie...Wyczuwam tu jakis artystyczny nastroj ;D.
 
Jedyne duze artystyczne widzialem tylko w temacie "Wiedzminskie fan-arty" tak wiec mozemy tutaj troche poczekac wiesz?;>
 
Na tym drugim zdjęciu szkoda ostrości na kryształach. Byłoby zawaliste zdjęcie. Gdzie robione jeśli wolno spytać?EDIT:No chyba że to nie są kryształy tylko taki efekt po rozmazaniu.EDIT2:Eee, to chyba jednak nie są kryształy... sam już nie wiem. Takie pierwsze skojarzenie w każdym bądź razie miałem.
 
Daerdin fajna fotka ale pierwsze zdjęcie Geno jescze lepsze szkoda ze ja kiedy widze cos takiego nie mam przy sobie aparatu
 
Niestety nie chciało mi się wtedy targać przez metrowe zaspy statywu, a jaskinia ja w zabitej dechami wiosce na zDolnym Śląsku - w każdym razie średnio wyszły te lodowe stlagmity, zimą może się uda lepsze pstryknąć. Daerdin Twoja fota świetna, brakuje mi właśnie takich fot z klimatem bo poszły w las razem z dyskiem Kręgle jeszcze raz
 
Fajne kręgle :) Zaiste szkoda, że na tamtym tak nie wyszły.No to może jeszcze jedno dziś zarzucę. Sytuacja napotkana podczas jednej z wycieczek z dzieciakami ze szkoły. Niezły ubaw mieliśmy z tych 'okoliczności przyrody' :)
 
Mała prośba - jak dajecie zdjęcia to wklejajcie tylko linki bo się nam ramki na forum psują E: Daerdin: ja, jak pewnie większość, mam 1024 na 768 i mimo wszystko trochę to przeszkadza Thx
 
Geno: Pierwsze zdjecie naprawde swietne? Jesli Ty je robiles, to chcialbym wiedziec gdzie to bylo!Drugie? Kiedys miales w avatarze huh?;> Rzeczywiscie sie kojarzy z Wiedzminem (sam na poczatku pomyslalem ze to Geralt ;D).Trzecie zdjecie ja takie swojskie :).
 
A ja Zosię znam juz od przedszkola i wiem, że to porządna dziewczyna jest. Zawsze sobie pożyczamy sukienki i takie tam... Korzystając z tej okazji, witam wszystkich forumowiczów.
 
Top Bottom