Nasze zdjęcia

+
Sylvin said:
Powiedzenie - "czujcie się jak u siebie w domu" sprawdza się całkiem nieźle ;]
xD rodzinna, domowa atmosfera tam panuje :pAalaron, newsy z różnych kompów z tego, co wiem ;) ale tak, to jest z tego ostatniego eventu :)
 
No, skoro Keth wrzucił swoje aktualne, to też się skuszę :pAle nie z eventu, albowiem jedyne zdjęcia moje stamtąd udowadniają, że Północnice są z życia wzięte ;DTo Undomiel wiosenno-letnia, o, tu ->.
 
undomiel9 said:
No, skoro Keth wrzucił swoje aktualne, to też się skuszę :pAle nie z eventu, albowiem jedyna zdjęcia moje stamtąd udowadniają, że Północnice są z życia wzięte ;DTo Undomiel wiosenno-letnia, o, tu ->.
Już większego odnośnika nie szło zrobić? ;)Strzałka wskazuje, może nie? ;>To po to, żeby nie wyszło, że jestem taka łatwo osiągalna ;DUnd
 
Keth said:
Może mnie Eriash nie zabije za to zdjęcie ;)

Szpaner...

A ja to się doprosić nie mogłam.... nie lubię Cię już. Wolę Elwerka i Krakersika :p

Maju, a już myślałam, że dasz zdjęcie z małym, a tu lipa :(
 
Genesis said:
Eee, Keth masz dziadowskie buty , i nosisz dżinsy , i czarną koszulę. I okulary. I nie masz dresu. Please die ;/

No wiem, jestem jaki jestem...
 
Keth said:
Może mnie Eriash nie zabije za zdjęcie ;)



co to ? kto to ? :cool:
 
Nie wiesz, że tak wygląda Eriash jak siedzi w firmie za długo? Straszy potem małe dzieci po nocy... ale każdy ma swoje skrzywienia ;D
 
Iwona said:
Nie wiesz, że tak wygląda Eriash jak siedzi w firmie za długo? Straszy potem małe dzieci po nocy... ale każdy ma swoje skrzywienia ;D
Słyszałem tylko legendy, że Eriashowi nikt nie podskoczy. Był nawet o tym film na youtube. ;)
 
Jakis kryzys mielismy (po za tym finansowym), ze modzi zdjecia wrzucaja dla podwyzszenia morale? @Keth - jakos malo higieniczne to miejsce pracy, BTW - nowa fryzura? ;D@Und - Super fotka. Teraz nie masz juz wyjscia i musisz rozpoczac cykl zdjec "pory roku". Mamy juz wiosenno/letnie, czas na jesienno zimowe ;D@Iwonex - Und chroni "kot(k)a" bo "Joachim ma klopoty"... ;D
 
łał, jakież ożywienie tematu :Ddwie hot fotki prosto z góry to jest coś!słodziaste misiaki :*
 
Socchi said:
słodziaste misiaki :*
Ty już lepiej tak nie słodź, tylko sam zapodaj swoją facjendą. Mi akurat nie jest to potrzebne, bo ją znam, ale inni pewnie chcieli by zobaczyć Socchiego, jak wyglada :teeth:
 
Ups, niechcący wywołałam burzę w szklance wody :angel:
kaz07ik said:
Oj Iwona... Już nie przesadzaj. A zresztą było kilka twoich zdjęć na forum. Bodajże z wyjazdu moderów do CDP
Wierz mi, że gdyby to ode mnie zależało, to ze mną by tam zdjęć nie było. Niestety, w fotkach też za bardzo przebierać nie szło, bo było ich za mało...
kaz07ik said:
Iwonko ;D apelujemy... ujawnij się. :angel:
W lipcu to niestety nastąpiło... aparaty mnie nie lubią za bardzo (nieodwzajemniona miłość ;D), i nie chcą mi ładnych fotek robić, toteż w ramach protestu nic nie zamieszczę. :p
kaz07ik said:
@Keth - jakos malo higieniczne to miejsce pracy, BTW - nowa fryzura? ;D
Fajna, nie? Mnie tam się podoba znacznie bardziej, niż poprzednia :angel:
 
Sylvin said:
Ty już lepiej tak nie słodź, tylko sam zapodaj swoją facjendą. Mi akurat nie jest to potrzebne, bo ją znam, ale inni pewnie chcieli by zobaczyć Socchiego, jak wyglada :teeth:
starczą mi oferty matrymonialne z reala :p
 
Top Bottom