Nasze zdjęcia

+
Sosnechristo said:
To miło. Teraz, kiedy na potwierdzenie wagi swoich słów uderzyłem pięścią w stół, postaram się być _bardziej_ ad rem ;-)
To moze ja teraz walne w stol, co?Macie tu watek o zdjeciach?To wrzucajcie zdjecia i komentujcie te fotki jesli chcecie.Chcecie napisac kto skad jest?Macie watek do tego.Widzisz gdzies jakis watek typu "Randka w 5 minut", albo "L0fci4m byc w centrum uwagi"?Ja nie widze.Dlatego wnerwia mnie kiedy chcac obejrzec zdjecia musze przekopac sie przez stosy propozycji matrymonialnych i innych bzdur.Czytajac kto skad jest nie interesuje mnie to, ze "widzialem Cie na przystanku" i, ze podlasie rulezzzz i, ze w szkole to mam 2500 Krzyskow.Zalozcie sobie temat, albo kanal na IRCu i hurrraaaaaa na niego.PW to tez niezly wynalazek.Dobrze, ze niebiescy hamuja te Wasze hormony... :DKurcze, ale fajnie sie ta piescia w stol wali :p
 
Dziękuję S@li.Teraz jednak poproszę o kolejną fotkę kogoś odważnego, tudzież komentarz na temat takowej zapodanej trochę wyżej.Koleżanka Ithlinne Aegli wrzuciłaby jaką lepszą fotkę, bo pierwsza jest zbyt jaskrawa i przez to nieczytelna, a druga dobra, choć ino twarz, jakby reszty się wstydziła ;)Dobra, już nie zrzędzę - fotki fajne. Daj więcej, jak masz :)
 
Iwona said:
Koleżanka Ithlinne Aegli wrzuciłaby jaką lepszą fotkę, bo pierwsza jest zbyt jaskrawa i przez to nieczytelna, a druga dobra, choć ino twarz, jakby reszty się wstydziła ;)Dobra, już nie zrzędzę - fotki fajne. Daj więcej, jak masz :)
Zdjęcie jest specjalnie jaskrawe, a fakt, trafiłaś w samo sedno, reszty się wstydzę, jak większość dziewcząt w moim wieku, zdecydowanie wolę ujęcia twarzy. Będzie coś nowego to wrzucę.
 
SLI said:
SLI said:
To miło. Teraz, kiedy na potwierdzenie wagi swoich słów uderzyłem pięścią w stół, postaram się być _bardziej_ ad rem ;-)
To moze ja teraz walne w stol, co?Macie tu watek o zdjeciach?To wrzucajcie zdjecia i komentujcie te fotki jesli chcecie.Chcecie napisac kto skad jest?Macie watek do tego.Widzisz gdzies jakis watek typu "Randka w 5 minut", albo "L0fci4m byc w centrum uwagi"?Ja nie widze.Dlatego wnerwia mnie kiedy chcac obejrzec zdjecia musze przekopac sie przez stosy propozycji matrymonialnych i innych bzdur.Czytajac kto skad jest nie interesuje mnie to, ze "widzialem Cie na przystanku" i, ze podlasie rulezzzz i, ze w szkole to mam 2500 Krzyskow.Zalozcie sobie temat, albo kanal na IRCu i hurrraaaaaa na niego.PW to tez niezly wynalazek.Dobrze, ze niebiescy hamuja te Wasze hormony... :DKurcze, ale fajnie sie ta piescia w stol wali :p
Czytam to i na myśł przychodzi mi tylko WTF ?! Piszesz (chyba) o rozmowie która miała miejsce w innym wątku (My forumowicze) przeznaczonym moim skromnym zdaniem do takich rozmów. A tu nikt nie pisał skąd jest tylko też w tym temacie co trzeba. Zanim uderzysz w pięścią w stół zastanów się chwilę po co to robisz
 
Mstero said:
Czytam to i na myśł przychodzi mi tylko WTF ?! Piszesz (chyba) o rozmowie która miała miejsce w innym wątku (My forumowicze) przeznaczonym moim skromnym zdaniem do takich rozmów. A tu nikt nie pisał skąd jest tylko też w tym temacie co trzeba. Zanim uderzysz w pięścią w stół zastanów się chwilę po co to robisz
Spojrz nieco szerzej na problem i potem sie zastanawiaj.Wrzucielm to tutaj bo zaczynal sie ten sam syf co w watku o ktorym wspomniales.Z reszta moj post byl odp na slowa kolegi Sonsechristo, ktory w tamtym jak rowniez w tym temacie domaga sie mozliwosci wyrazania swoich potrzeb poprzez spam.Tyle w tym temacie z mojej strony.Pzdr.
 
Tylko ze bez tego ja kto nazwałeś "syfu" wątki są praktycznie martwe (pomijam nowych userów którzy w 90% ograniczają się do Cześć jestem xxx i uwielbiam Wiedźmina). Bo kto się chciał przedstawić to już to zrobił, a w tym wątku nowe zdjecia pojawiają się raz na parę tygodni/miesięcy. O ile jeszcze rozumiem że tu powinny być zdjęcia ale IMO wątek My forumowicze powinien być do luznych rozmów między userami
 
Od samych zdjęć i krótkich komentarzy masz fotkępeel, drogi S@LI. Tutejsze propozycje 'matrymonialne' mają raczej charakter zgrywu (bo tak jest... prawda?), a czym byłoby życie bez zgrywu?
 
Drogi Sosne. Jeżeli tak bardzo chcesz to idź się zgrywać na fotkę pe el. Albo załóż sobie czat. Czemu chcesz robić to tutaj?Ale nie staraj się robić czata z forum. Wiadomości typu 'to ty nie wiedziałeś?' i inne pozbawione jakiegokolwiek sensu prywatne pogaduchy będą uznawane za spam, którego na forum i tak jest za dużo. W razie wątpliwości: PW.
 
godblessfiji said:
Drogi Sosne. Jeżeli tak bardzo chcesz to idź się zgrywać na fotkę pe el. Albo załóż sobie czat. Czemu chcesz robić to tutaj?Ale nie staraj się robić czata z forum. Wiadomości typu 'to ty nie wiedziałeś?' i inne pozbawione jakiegokolwiek sensu prywatne pogaduchy będą uznawane za spam, którego na forum i tak jest za dużo. W razie wątpliwości: PW.
Ty chyba nie wiesz, co to jest 'dużo spamu'.Jak tam sobie chcecie, ale zbyt szybkie spychanie do meritum tematu przez modów kiedyś się na forum zemści. EOT.
 
Popieram Sosne [tzn. w ogólnym rozumieniu konwersacji forumowej, nie w zapowiedziach apokalipsy], a S@li to zgred. ;)...ale chyba lepszym tematem do takiej rozmowy byłyby 'dyskusje o forum', nie?
 
Dobrze, zanim zrobi się bałagan (a już się zaczął robić) powiem tak:sugestie do wątku o forum albo na PWkolejne posty nie na temat (takie, które nie będą komentować zdjęcia, albo zdjęcia wstawiać) skasuję ]:->nie lubimy postów, które wyglądają, jakby to był czat, a nie forum - i te też możemy (ale nie musimy) skasowaćAch, no tak.Wiooosnaaa! ;DKoniec kłótni, czas pobiegać :p
 
dawno już nikt nie wklejał żadnego własnego zdjęcia,skoro idzie wiosna trzeba wystawić twarz na promienie słońca,
w oczach odbija się ciepło, które ma nadejść
 
Gwynbleidh said:
Gwynbleidh said:
O, wreszcie coś sensownego ;)
:/Sensownie to będzie dopiero jak dam tu swoje mopsy: Big Boss i Luna :p
Zawsze mogę dorzucić moje dwa psy, dwie świnki morskie i dwa myszoskoczki :p
Gwynbleidh said:
Witaj, Patrycjo ;DIle ten czarny ma wieku?Na moje oko z 5 miesięcy, może mniej, co? ;D
Witaj :-*W momencie robienia zdjęcia obie kotki miały po 5 miesięcy :)A żeby nie było off topu... albo żeby go ukryć... dodam, ze bardzo podobały mi się zdjęcia kolezanki Ithlinne Aegli i czekam na więcej! :)
 
Top Bottom