Nasze zdjęcia

+
 
Pod wpływem Night To Remember i dzisiejszego, pięknego trailera wrzucam się, bo zdaje się koszulka bardzo dobrze oddaje mnie w tym momencie i w ogóle nastrój i atmosferę, zostało nieco ponad 4 godziny. Normalnie na forum nigdzie nie wrzuciłbym swojej foty, ale spędziłem tu z Wami bardzo fajne 3 lata i ciężko uwierzyć, że czas wyczekiwania na W3 już dobiega końca. Ale dość wspominek, bo jeszcze taki post pewnie zrobię potem.

Believe the Hype!

View attachment 14419

P.S. Ogłaszam zgadywankę, daję worek REDpointów temu kto odgadnie mój wiek!
 

Attachments

  • 20150517_181653.jpg
    20150517_181653.jpg
    289.7 KB · Views: 36
To jest moje standardowe pytanie do wielu osób, które widzą mnie pierwszy raz czy widziały tylko na zdjęciu, bo znam je tylko internetowo, potem bywa śmiesznawo. :p
Haczyk jakiś?

Ja tam myślę, że może być z Tobą tak jak ze mną. Mam 24, a ludzie nie dają mi nawet 18 :p

Strzelam - 23.
 
Nie banować plox.

To kto się ładuje 30 lipca do mnie na 18stkę?

Staaaaro wyglądasz.. może to przez tę brodę xD w sumie dobrze o dowód się nie będą pytać, mojego szwagra ( 30 lat) ciągle proszą o dowód, bo wygląda jak dziecko i jeszcze ten wzrost ( 165 cm xD )
 
(...)mojego szwagra ( 30 lat) ciągle proszą o dowód, bo wygląda jak dziecko(...)
To szwagier musi mieć z tego czasem niezły ubaw. ;)

Mnie też przy pierwszym spotkaniu nikt nigdy nie dał tylu wiosen, ile mam. Powinienem się chyba z tego powodu cieszyć. A o dowód nikt mnie jeszcze nigdy nie poprosił. :D
 
Brody zmylają, ja się bardzo zdziwiłam, jak się dowiedziałam, że pewien gość,którego kiedyś przelotnie poznałam nie tylko nie jest jeszcze dorosły, a nawet jest "młodszy" (kilka miesięcy) ode mnie. :p
Ja z kolei za rok 18, a pielęgniarka szkolna zrobiła wielkie oczy, jak jej powiedziałam, że jestem z klasy 1b a nie B1 (w mojej szkole liceum na literki po cyfrze a gimnazjum odwrotnie). Ale póki co to mi nie przeszkadza raczej. Śmiesznie jest tylko czasem, jak np. chodziłam sama na rehabilitację (palca złamanego podczas gry w siatkówkę) i pielęgniarki ciągle dopytywały, czy na pewno mam od rodziców zezwolenie, że mogę przychodzić sama, haha. :p
 
Last edited:
Top Bottom