Nasze zdjęcia

+
Ten, tego



Tak, musiałem.
 
A tam, smutna. Przystojna inaczej :p

A na serio, trudno się cieszyć, jak za wejście 15 zeta, malutki woreczek z farbą 10, karkóweczka z ogórkiem 8, kubeczek piwa 7... a bawić to się można lepiej na wsiowym festynie, jedyny wyróżnik wydarzenia to właśnie obrzucanie się farbą. Przecenioną.
 
Hej, czekaj, masz podobne patrzałki do moich! W sensie prostokątów szyb, bo oprawki mam kapkę grubsze. :)
A skoro czeka mnie upgrade okularów, to wezmę podobny wzór pod uwagę.
 
Last edited:
Skoro wszyscy, to i ja. Znalazłam zdjęcie, na którym wyglądam jak umiarkowany kartofel, to niech będzie - jako dowód, że jednak naprawdę jestem kobietą. I że nie wszystkie polonistki wyglądają jak własne babcie. ;)

Człowiek po humanistyce, który pracuje w zawodzie? Normalnie gatunek na wymarciu xDDD
 
@sserek
No wiesz, ktoś w tych wszystkich wydawanych książkach musi wstawiać przecinki, prawda? I nie, nie jestem polonistką-nauczycielką, tylko polonistką (filologiem) z wykształcenia. Tak dla jasności. ^^
 
eley;n2859483 said:
@sserek
No wiesz, ktoś w tych wszystkich wydawanych książkach musi wstawiać przecinki, prawda? I nie, nie jestem polonistką-nauczycielką, tylko polonistką (filologiem) z wykształcenia. Tak dla jasności. ^^

Asekuracyjnie z tą nauczycielką, ale rozumiem w pełni ;)
 
Top Bottom