[NEW MAP] Paflagonia (modders resource)

+
PAFLAGONIA - modders resource map

krag_4_zpsehfumyh5.jpg


miasto_1_zpsfzifah01.jpg


oboz_rzut_1_zpst00aokve.jpg


camp_3_zps21ciecr7.jpg


mapka_calosc_zpsbrygkah3.jpg


Siemka,

W ramach nauki robienia leveli popełniłem kiedyś taki level na RedKicie 3.0.1. Trochę w sumie o nim zapomniałem, ale jakoś nawinął mi się ostatnio to pomyślałem, że wrzucę - może komuś się przyda do czegokolwiek.

Mapka generalnie zawiera:
- w pełni wymodelowany teren 256x256
- 4 'żyjące społeczności' (2 obozy wojsk Keadwen, obóz zbójów i kapliczkę druida)
- ok. 5-6 zróżnicowanych aren z przeciwnikami spawnującymi się w falach (w tym takie fikuśne że np. napadają nas zbóje albo w walce z nekkerami pomagają nam kusznicy z wieżyczek)
- kilka różnych 'biomów' (puszcza, wybrzeże, klify)
- wymeshowane 'miasto' portowe (a właściwie kilka budynków je udających) - tu niestety nie ma społeczności i trzeba by ją stworzyć - nie mniej cała baza siedzi (w tym przetestowany dobrze navmesh na całości)
- jeden rozgałęziony dialog z druidem

Generalnie chciałbym przekazać ten projekt społeczności (jeżeli takowa nadal istnieje ;) ) - w dowolnym celu. Tj jeśli ktoś chciałby sobie wziąść ten lvl i coś z nim dalej robić to śmiało - można go też wykorzystać jako dodatkową mapę to jakiegoś już istniejącego projektu. W takim wypadku poproszę tylko o credit dla mnie (tj. autora ;) ).

A i nie udało mi się skompilować mapki (nie chciało mi się też rozkminiać dlaczego - ale stawiałbym na brak systemu layerów streamingowych na które trzeba by pociąć mapkę). Nie mniej w edytorze odpala się i działa bez problemu.

Tera linki:

DOWNLOAD:

PEŁNA GALERIA:

FILMIK Z DIALOGIEM I CHODZENIEM PO MAPIE:

Oczywiście wszelki feedback i opinie mile widziane - nie mniej jest to już dość wiekowy temat i raczej nie zamierzam siadać do RedKITa w najbliższym czasie ;) Nie wiem też na ile będę w stanie jeszcze teraz odpowiedzieć na pytania techniczne, ale coś tam chyba jeszcze pamiętam ;)
Pozdro!
 
Last edited:
Cześć, chciałem tylko powiedzieć fajną robotę, mój język ojczysty nie jest polski, więc musiałem użyć Tłumacza Google, byłoby lepiej opublikować tę twoją pracę w sekcji angielskiej, nawet ze złym tłumaczeniem google tłumacza, ponieważ niż wszyscy zobaczy to. Albo zamieść dwa posty na forum polskim i jeden bardzo krótki na forum angielskim z linkiem do twojego postu.

Tutaj znowu tekst w języku angielskim:
Hi, I just wanted to say nice work, my native tongue is not polish so I had to use Google Translate, it would have been better to publish this work of yours in the english section even with a bad google tranlator translation, becasue than everyone would see it. Or make two posts on in t the polsish forum and one very short in the english forum with a link to your post.

Dziękuję Ci bardzo
 
Top Bottom