Newsletter - Opinie

+
Newsletter - Opinie

Zauważyłem, że tematy z tym związane są zamknięte. A więc tutaj możecie umieszczać swoje opinie i spostrzeżenia na temat Newsleterów, które jak powiedział Dziadu, mają być wysyłane co miesiąc.
 
Mi się wydaje, że można by otworzyć ten temat ale jak już utworzyłeś ten to może lepiej będzie pisać tu. Zresztą to nie ja decyduję
 
Przeczytałam dziś newslettera i jestem pod wrażeniem Interesujący konkursik wymyślili Redowcy będzie przynajmniej jakieś odświeżenie winampa.
 
Ja też rezygnuję z tego konkursu, za dużo nauki teraz mam żeby zająć się takimi przyjemnościami
 

PonoJr

Forum veteran
Newsletter dość obszerny, konkurs ciekawy, ale obawiam się, że też nie wezmę w nim udziału Najbardziej cieszy jednak fakt, że teraz co miesiąc będą nam zapychać pocztę.
 
Raczej na te 10 tys. osób co otrzymało newsletter'a też ktoś się zgłosi, więc twoje szanse na wygraną nie są aż tak duże
 
Witam wszytskich w swoim pierwszym poście na forum :)co do newsletera to bardzo mi sie podobal, a konkurs? tak jak inni wypowiadajacy sie w tym temacie cierpie na brak czasu :ppozdrawiam
 
Newsletter musiał pójść...Zbliża się w końcu czas, aby się przypomnieć przyszłym graczom. ;pMiło znów dostać kilka kb do czytania. Mam nadzieję, że słowo zostanie dotrzymane i nową porcję materiałów dostaniemy co miesiąc.
 
mateo912, witaj w naszej wielkiej, międzynarodowej(a jak!!), zwariowanej rodzinie z tego co widze, to jednak dużo tych skinów nie będzie heh, a juz myślałem że odświeżę sobie Winampa i WMP...
 
newsletter był fajny, ale trochę za mało czytania w nim było jak dla mnie; na konkurs nie mam czasu niestety
 
Jeszcze nie doszedł - wklei mi go ktoś??? Zostało mi jakieś 11 dni z netem, więc muszę się pospieszyć :p
 

tibor

Forum veteran
Za przeproszeniem, po cholerę, kolejny temat o newsletterze? Konik ma grype żołądkową teraz, czy inny syf, ale gdyby był na forum, to pewnie już zamknąłby ten temat
 
Top Bottom