Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Status
Not open for further replies.
janisz86 said:
Ten screen pojawił się na jakiejś stronie w wątku W3. Ale bardziej przywodzi na myśl w2....

Czy ja dobrze widzę.
Geralt ma łuk na plecach?
 
Skater94PL said:
Należało napisać to na samym początku tematu i nie było by sprawy, chyba że zgodę uzyskałeś w "między czasie".
To chyba nie umiesz czytać...

sory za te spamy, ale jak widac, temat chyba nie ma racji bytu hehe :)
 
Karesh said:
To chyba nie umiesz czytać...

sory za te spamy, ale jak widac, temat chyba nie ma racji bytu hehe :)/>
To chyba nie umiesz myśleć...

Użytkownik może edytować swój post hehe ;)
 
Skater94PL said:
To chyba nie umiesz myśleć...

Użytkownik może edytować swój post hehe ;)/>
Kolego akurat tak się składa, że widziałem ten temat tuż po jego otwarciu więc mi tutaj nie mydl oczu :) EOT
 
Dobra, wybaczcie, piszę do któregoś moda aby poczyścił SPAM, bo temat zaczyna robić się nieczytelny. A temat jest jak najbardziej potrzebny (Przy okazji W2 dostałem dziesiątki podziękowań za pomysł i prowadzenie tematu (choć pomysł powstał w głowie Szypka za co jeszcze raz mu dziękuje)).

@Dół Po prostu wiem co się działo z poprzednią odsłoną gdy SPAM był tolerowany (w sumie było chyba koło 100 stron spamu), a wyłapywanie wtedy WARTOŚCIOWYCH postów było męczarnią, dlatego (szczególnie, że teraz prowadzę ten temat od zera i mam możliwość jak najbardziej ułatwić Wam dostęp do newsów) staram się jak najrzetelniej prowadzić ten temat. Prosiłem kilka razy żeby spamu nie było, ale niestety olaliście mnie...
 
NapoleonPL said:
Dobra, wybaczcie, piszę do któregoś moda aby poczyścił SPAM, bo temat zaczyna robić się nieczytelny. A temat jest jak najbardziej potrzebny (Przy okazji W2 dostałem dziesiątki podziękowań za pomysł i prowadzenie tematu (choć pomysł powstał w głowie Szypka za co jeszcze raz mu dziękuje)).

Ja rozumiem autorski temat, obowiązkowość itp, ale wybacz: Twoje podejście jest co najmniej irytujące. Jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, ale powiem wprost: dopóki Twój nick nie będzie się wyświetlał na niebiesko albo czerwono, dopóty wstrzymaj się, proszę z moderowaniem. To tylko flejm płodzi i tyle. :D Mario out. :D
 
Mario092m said:
Ja rozumiem autorski temat, obowiązkowość itp, ale wybacz: Twoje podejście jest co najmniej irytujące. Jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, ale powiem wprost: dopóki Twój nick nie będzie się wyświetlał na niebiesko albo czerwono, dopóty wstrzymaj się, proszę z moderowaniem. To tylko flejm płodzi i tyle. :D/> Mario out. :D/>

Tak jest zgadzam się z Tobą SuperMario w 100%! Na jakich ty kodach grasz że masz już 7 miejsce :p
 
NapoleonPL said:
@Dół Po prostu wiem co się działo z poprzednią odsłoną gdy SPAM był tolerowany (w sumie było chyba koło 100 stron spamu), a wyłapywanie wtedy WARTOŚCIOWYCH postów było męczarnią, dlatego (szczególnie, że teraz prowadzę ten temat od zera i mam możliwość jak najbardziej ułatwić Wam dostęp do newsów) staram się jak najrzetelniej prowadzić ten temat. Prosiłem kilka razy żeby spamu nie było, ale niestety olaliście mnie...

Po pierwsze: "...Olaliście mnie..." Znajdź jeden mój post w tym temacie wcześniej. Więc jak nie chcesz się ze mną, synku pokłócić to daj se na wstrzymanie. Polecam Stoperan. :p

Po drugie: Zmień sygnaturkę, bo sam sobie przeczysz. :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom