Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Status
Not open for further replies.
Newsy dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Tak jak w nazwie tematu - za zgodą moderatorów ponownie zakładam temat (szczegół, że wtedy to był post :p dotyczący newsów o W3. Stali bywalcy raczej wiedzą o co chodzi, ale nowym i tym co już zapomnieli przypomnę w poście poniżej (żeby post z newsami był czytelny.

Pierwsze ekskluzywne informacje o W3 od GI (pod tym linkiem są wszystkie newsy o W3 od GI) - ENG
Wszystko co wiemy o W3 na podstawie filmu od GOLa na podstawie info od GI - POL
 
A teraz zasady które mam nadzieję ułatwią mi zbieranie newsów i Wam korzystanie z nich:
1) W poście wyżej będą znajdowały się TYLKO odnośniki do wszelkich newsów o naszym W3.
2) Tak jak poprzednio to nie tylko ja wynajduje newsy, ale także, a nawet głównie Wy! ;) Ja te newsy sprawdzam (żeby nic się nie powtarzało) i tutaj wklejam z odpowiednim odnośnikiem (w poprzednim dam pierwsze dwa linki więc zobaczycie o co chodzi).
3) Miło by było gdybyście wklejając newsy pisali w skrócie o czym są, ewentualnie korygowali mnie gdy popełnię błąd (nie będę wymyślał, dobrze znam dwa języki - przy reszcie będę sobie pomagał translatorem i słownikiem) przy określeniu treści newsa.
4) Newsy o "Wiedźmaku" mogą być z wszystkich stron. Język nie ma większego znaczenia - im więcej tym lepiej. ;)
5) Każdy news będzie "wisiał" dwa tygodnie tygodnie - chyba, że będzie to coś faktycznie wybitnego i uznam/dostanę "wytyczne z góry", że ma dłużej być.
6) Temat będę starał się aktualizować codziennie, ale wiadomo zawsze może coś się stać.
 
Jest już temat dotyczący tego: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33820-news-wiedzmin-3-dziki-gon/
 
Jeśli rozumiem, jest to temat do podawania linków z newsami z W3, nie kolejny temat do dyskusji.
 
Jest sens by obecnie tworzyc taki temat? Przeciez i tak przez dluzszy czas wylacznosc na materialy o wiedzmaku bedzie mial game informer i wszystko co sie pojawi na innych stronach bedzie przedrukiem czy tez tlumaczeniem.
 
W jakim celu tworzyć temat, jeżeli są już dwa inne? Wszystko może być zawarte w jednym.
 
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/08/designing-the-witcher-3-wild-hunt.aspx
Nowy materiał z GI!!! :)
 
Dzięki i orenik leci. :)/>/>/> No ale chyba ten jeden link od GI wystarczy. :p/>/>/> Na tej stronie są i będą nowe odnośniki do wszystkich newsów od GI, a co wy o tym myślicie? I może poprosić o przypięcie pierwszego posta aby na każdej stronie było go widać?;)/>/>/>

@Dół Taki post powstał już przed premierą W2 (dość późno tym razem od razu zapytałem Szypka czy mogę znowu takie coś prowadzić). Cieszę się, że podoba się Wam ta idea. ;)/>


EDIT: Nie da się jednak przypiąć posta - ale i tak nie jest źle, bo w pierwszym wszystko będzie. ;)
 
NapoleonPL said:
Dzięki i orenik leci. :)/>/>/> No ale chyba ten jeden link od GI wystarczy. :p/>/>/> Na tej stronie są i będą nowe odnośniki do wszystkich newsów od GI, a co wy o tym myślicie? I może poprosić o przypięcie pierwszego posta aby na każdej stronie było go widać?;)/>/>/>

Bardzo dobry pomysł, wszystkie materiały pod jednym adresem bez konieczności przekopywania się czasem i przez kilkadziesiąt stron tematu.

@down;

Dokładnie to miałem na myśli...
 
W sumie można by było w tamtym temacie zrobić jeden post przypięty w którym dodawano by linki do nowych materiałów (tak było chyba przed W2) :p
 
Swooneb said:
W sumie można by było w tamtym temacie zrobić jeden post przypięty w którym dodawano by linki do nowych materiałów (tak było chyba przed W2) :p/>
bez kitu, za duży bałagan się już robi w tych tematach. Mam nadzieję, że jak niedługo ruszy nowe forum, to od razu tam będzie stworzony dział dla W3 :)
 
Naprawdę nie chcę zgłaszać spamu Moderatorom ale to jest i raczej będzie główny temat o newsach i nie spamujmy co? ;)/>

Po konsultacji z pewnym Moderatorem ustaliliśmy, że póki co (temat raczej będzie ewoluował) formuła wygląda - Link do tematu + Opis co tam jest jak będziecie tacy mili. ;)/> Niektórzy pewnie pamiętaj jaki temat był w temacie o Newsach o W2 (szczególnie zanim zacząłem prowadzić tam post) chociaż później było niewiele lepiej, tylko newsy były w jednym miejscu. :)/>
 
No i to mnie właśnie denerwuje chłopaki wyjaśniają a ty:

Naprawdę nie chcę zgłaszać spamu Moderatorom ale to jest i raczej będzie główny temat o newsach i nie spamujmy co?
Dzięki za plusa.
 
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/08/designing-the-witcher-3-wild-hunt.aspx
wywiad, parę ciekawych rzeczy można się dowiedzieć widać ze chcieliby zrobić takiego wiedźmina 4 ale im nie pozwalają
 
kraveN said:
widać ze chcieliby zrobić takiego wiedźmina 4 ale im nie pozwalają
Odnoszę wrażenie, że Konrad ma zdecydowanie dość następnych przygód Geralta.
 
Vojtas said:
Odnoszę wrażenie, że Konrad ma zdecydowanie dość następnych przygód Geralta.
Może się nie wyspał? :D/>/> Niemożliwe że Redzi nie chcą dalszych przygód It's not possible :)/>

 
To teraz żeby podsumować, bo widać niektórzy muszą po spamować:
1) Ten temat powstał ZA ZGODĄ moderatorów - poprzednio prowadziłem tylko post, bo zanim powstał pomysł zebrania tego w jednym miejscu to było KILKADZIESIĄT stron spamu.
2) Prawdopodobnie będzie to jedyny taki temat, więc posty typu "powinien istnieć przypięty post w istniejącym już temacie". Po pierwsze z tego co mi wiadomo przypięcie posta jest z jakichś powodów niewykonalne/niemożliwe. Po drugie inne istniejące tematy dotyczą POJEDYNCZYCH nowości, a tu o ile znowu będziecie mi pomagali będzie masa newsów i wszystkie będą ZAMIESZCZONE W PIERWSZYM POŚCIE.
3) Proszę, wróćmy do formuły newsy, newsy i newsy. To NIE jest temat dyskusji jak napisał Nars.
4) Wszelkie zażalenia co do tematu/formy/prowadzenia tematu przez moją osobę proszę kierować do mnie na priv lub do moderatorów.

kraveNie Pojawiło się już ale dzięki za czujność. ;)/>/>

Ps. Wolicie abym każdy news z GI pisał oddzielnie? (np. w spoilerze) Czy taka forma - jeden link do odnośnika z wszystkimi newsami Wam pasuje? Odpowiedzi poproszę na priv żeby tu nie robić spamu.

@Dół: Kpisz za przeproszeniem? PIERWSZE ZDANIE PIERWSZEGO POSTA "Tak jak w nazwie tematu - za zgodą moderatorów ponownie zakładam temat (szczegół, że wtedy to był post dotyczący newsów o W3" Napisałem od razu, że za zgodą modów..
 
NapoleonPL said:
To teraz żeby podsumować, bo widać niektórzy muszą po spamować:
1) Ten temat powstał ZA ZGODĄ moderatorów - poprzednio prowadziłem tylko post, bo zanim powstał pomysł zebrania tego w jednym miejscu to było KILKADZIESIĄT stron spamu.
Należało napisać to na samym początku tematu i nie było by sprawy, chyba że zgodę uzyskałeś w "między czasie".
 
Ten screen pojawił się na jakiejś stronie w wątku W3. Ale bardziej przywodzi na myśl w2....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom