Nic tylko Syndykat na rankedach (kapitał -3 totalna przesada) + Ankieta

+

Czy należy znerfić kapitał z Syndykatu?


  • Total voters
    25
Wchodze zagrać rankeda 4 na 5 meczy syndykat ta sama przesadzona talia. Po jednym meczu mam dość. A ostatnio się już tak dobrze grało było spore zróżnicowanie talii. Musicie naprawde coś z tym zrobić -3 monety na tyle jednostek które używają kapitału to jest gruba przesada to tak jakby dodać każdej karcie +3 punkty. Grają tą madam do tego i przeraze i rip. Mało tego w drugiej rundzie jeśli przegrają 1, dodają sobie +3 monetki czyli 2 przechodza jeszcze na następną trzecią runde. Prowizja jest na tyle duża że mogą sobie wszystko idealnie wsadzić tak że na koniec zostaje 8 kart i graja bank vivaldiego czyli praktycznie wszystkie goldy sa grane z talii.

To już kp idzie łatwiej porobić bo można ich przycisnąć w drugiej jak wiesz jak to ograć a tu dupa zaczniesz cisnąć w 2 i po Tobie.
 
Ma być balans na koniec sezonu, czyli już niedługo. Syndykat ma być poprawiony i pozostali nowi liderzy.
 

Gyg

Forum regular
Hidden cache ma dawać tylko dwie monety i dwa do kapitału więc dość spora zmiana
 
Jakby jeszcze poprawili trucizny, że tylko 1 jednostka na raz może być zatruta a Vissegerdowi dać zwykły zapał bez formacji, to byłby to piękny dzień. Zresztą inaczej insurekcji nie zbalansują. No i te nieszczęsne scenariusze SG robione w 1 ruchu.
 

Gyg

Forum regular
Ja bym wywalił wszystkie neutralne trucizny i dał fatum na scenariusze (pa pa podwójny Bal). @Gomola co z krowim truchłem zatem? Bo to daje truciznę dwóm jednostkom? I o co chodzi z tą formacją? Bo Insurekcja mocna ale bardzo fajna - NR brakowało takiego przywódcy.
 
No, żeby nie leciało 20 punktów przy rozstawieniu przy 8 punktach prowizji. Grałem przecież insurekcją :p A przy trutkach niestety nie da się grać dużymi jednostkami. Za duży spam a człowiek chciałby pograć czymś niestandardowym:( Podwójny bal jest potrzebny dla blokady, bo nie byłoby czym grać. Zresztą i tak najgorszy jest Syndykat z truciznami za 4 prowizji. Widzę tu brak logiki, skoro reszta trutek poszła na 5 punktów.
 
Last edited:

Gyg

Forum regular
No, żeby nie leciało 20 punktów przy rozstawieniu przy 8 punktach prowizji. Grałem przecież insurekcją :p A przy trutkach niestety nie da się grać dużymi jednostkami. Za duży spam a człowiek chciałby pograć czymś niestandardowym:( Podwójny bal jest potrzebny dla blokady, bo nie byłoby czym grać. Zresztą i tak najgorszy jest Syndykat z truciznami za 4 prowizji. Widzę tu brak logiki, skoro reszta trutek poszła na 5 punktów.
Chodzi Ci o zwykły rozkaz? Bo napisałeś zapał. Nie wiem czy na zwyklym rozkazie będzie grany.
 
Top Bottom