NICE BUGGY GAME :)

+
Tym razem gra się zawiesza w losowym momencie i nie mogę wykonać z mojej turze żadnego ruchu, żadna kartą. Gdy klikam na karty lub dowódcę lewym przyciskiem myszy to nie ma żadnej odpowiedzi - tak jak by była to tura mojego przeciwnika. Jedyne co odpowiada to przycisk PAS oraz ESC by się poddać. Po poddaniu się nie wyświetlił się nawet ekran z GG, dalej byłem w potyczce i zobaczyłem jedynie migające na górze +7 scrapu od zadowolonego przeciwnika, który sobie teraz myśli, że jest dobry i mnie rozwalił :)
 
Potwierdzam, u mnie podobny błąd. Czekałam 5 minut na możliwość jakiegokolwiek ruchu. Brak reakcji ze strony gry. U mnie nawet esc nie działał. Musiałam po prostu zamknąć grę całkowicie poprzez "zabicie" jej procesu na pasku.

Żadnego problemu z Internetem. Włączyłam w tle jakiś stream, by sprawdzić. Żadnych zacięć.
 
Może jakiś problem z internetem?
Dzisiaj chciałem zagrać gry sezonowe. Zaraz po załadowaniu wywaliło mi błąd połączenia z internetem (przy stałym połączeniu) i od razu przegrana. Powtórzyło się tak 4 razy z rzędu.
 
Top Bottom