Nie da się umrzeć / Przeciwnicy nie zadają obrażeń

+
Witam Serdecznie,
Zaznaczę na wstępnie, że gra jest świetna ale jestem na etapie gdzie nie mogę kontynuować.
Problemem jest to, że od pewnego momentu przeciwnicy nie zadają mi obrażeń, nie mogę zginąć (immortal bug) przez utopienie, spadek z wysokości, strzały, wybuchy, potrącenie itd. próbowałem już wszystkiego i nic, życie pozostaje na maksymalnym poziomie. Gra nie jest grywalna i czekam aż wyjdzie magiczny patch który to naprawi. Wszystkie autosave jakie mam mają ten sam problem jedynie save z samego początku gry działa normalnie i można zginąć. Nie chcę zaczynać gry od nowa :(

Próbowałem już :
- Wczytać poprzednie zapisy
- Przywrócić ustawienia do domyślnych, zmienić ustawienia na polecane przez nvidia, ustawić swoje własne
- Zmienić język gry
- Zmienić poziom trudności
- Zdjąć cały ekwipunek
- Zrobić dwie misje do przodu licząc że się odblokuje śmierć

Będę wdzięczny za informacje czy ktoś jeszcze ma taki problem lub co lepsze jak go naprawić, bez rozpoczynania gry na nowo.
 
Korzystasz z przypadkiem z legendarnych hacków? Chyba coś patch 1.05 w nich zepsuł - nie mniej - któryś z legendarnych hacków w moim przypadku powodował ten bug (obstawiam ujawnienie interfejsów / restart optyki - ale nie jestem na 100% pewny). Odkąd wywaliłem legenedarne hacki z decku - da się dalej walczyczyć
 
Wywaliłem wszystkie hacki, oraz w razie czego zmieniłem wszystkie wszczepy na inne (losowe) ale problem pozostaje.
Poniżej zdjęcie moich wszczepów.
 

Attachments

  • 20201222053058_1.jpg
    20201222053058_1.jpg
    334.3 KB · Views: 74
miałem to samo, u mnie pomogło zdjęcie calego ekwipunku, zapisanie, wyjscie z gry i założenie na nowo. wszystko wróciło do normy po tym zabiegu.
 
Poszedłem do mieszkania i zrobiłem to co napisałeś i zadziałało !
Ale nie pocieszyłem się długo, zrobiłem to samo w miejscu gdzie mam do zrobienia misję i problem nagle pojawił się dalej.
Potem zrobiłem to w mieszkaniu i dalej to samo :( Zauważyłem że po tym zabiegu mogę zginąć od upadku ale nic innego nie zadaje mi obrażeń
 
Last edited:
Top Bottom