Nie mogę kontynuować gry

+
Siema.
Nie mogę kontynuować gry.
Sytuacja wygląda następująco:
Konsola Xbox series x
Grałem w cyberpunka, wyłączyłem go a po późniejszej próbie włączenia wyskoczyło mi, że muszę pobrać aktualizacje.
Gdy aktualizacja się zainstalowała uruchomiłem normalnie grę i wczytał mi się ostatni punkt kontrolny. Misja "ostatni gasi światło" po wejściu do samochodu jako pasażer po chwili pojawia się okno ładowania ale gra niestety nie chce się załadować, pasek ładownia zatrzymuje się w około 20 procentach jednak ikonka nadal się kręci, próbowałem wczytywać inne punkty kontrolne jednak po dojściu do tego samego momentu pojawia się ten sam błąd. Przeinstalowałem też grę. Loading address: 000011244.
Nagranie ekranu:
 
Przejdź jakąś inną misje, i wtedy wróć:) u mnie pomogło
Ok a co zrobić jak taki błąd się pokazuje ale już przed ekranem startowym gry? Da coś przeinstalowanie całego Cyberpunka? Kolejne 50 GB ciągnąć trzeba? Mam wersję 1.0.5 obecnie. Nie ma jak grać! Może coś CD Projekt by napisał? Bo internet przeszukałem i tylko ten wątek jest z takim błędem, w dodatku tylko workaround powyżej. W moim przypadku kaplica.


Update. Ok chyba znalazłem przyczynę. Pomaga wyczyszczenie, przynajmniej u mnie: https://support.cdprojektred.com/pl...ue/1673/wyczysc-pamiec-podreczna-konsoli-xbox


No niestety misja Ostatni gasi światło jest zbugowana. Ten błąd wyskakuje PK tym jak chce opuścić garaż. Platforma xbox series x. Naprawcie to proszę cd projekt!!!
 

Attachments

  • 20201220_180742.jpg
    20201220_180742.jpg
    1.8 MB · Views: 97
  • 20201220_180735.jpg
    20201220_180735.jpg
    2 MB · Views: 101
Last edited:
Cześć, podpinam się pod temat. Mój problem z wczytaniem gry polega na tym że po ponownym uruchomieniu komputera i gry, muszę zaczynać grę od nowa. Żadnych plików nie mam w folderze zapisane gry. Jedyny komunikat który się pojawia:
błąd.png


Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi coś podpowiedzieć?
 
Cześć, podpinam się pod temat. Mój problem z wczytaniem gry polega na tym że po ponownym uruchomieniu komputera i gry, muszę zaczynać grę od nowa. Żadnych plików nie mam w folderze zapisane gry. Jedyny komunikat który się pojawia:View attachment 11119190

Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi coś podpowiedzieć?
Co dzieje się po wybraniu opcji " Pobierz na urządzenie "
 
W tym problem że czy wybiorę jedną czy drugą opcję to i tak nie mam żadnego save. 3 raz muszę zaczynać grę od nowa niestety.
 
Wg mnie są problemy w CP z synchronizacją z chmurą i jedyna opcja przy takich problemach, to ją wyłączyć.
 
Wystarczy przytrzymać TAB lub inny przycisk, który odpowiada na waszym sprzęcie za skanowanie otoczenia do momentu wyjazdu z garażu i voila :) Powinno pomóc :)
 
Wg mnie są problemy w CP z synchronizacją z chmurą i jedyna opcja przy takich problemach, to ją wyłączyć.

Niestety jeśli ktoś gra przez gamecloudinf (Boosteroid, Stadia) to ma poważny problem bo musi mieć włączoną synchronizację z chmurą
 
Ogólnie u siebie rozwiązałem ten problem na PC, zacznijmy od tego ze wrzućcie zainstalowane mody (Cyberpunk2077\engine\config\platform\pc oraz \bin\x64\plugins\cyber_engine_tweaks\mods) w nowy folder oraz wyłączcie tryb mało wydajnego dysku. Mi to pomogło od razu, nie musie zaczynać gry od nowa, bądź wczytywać poprzednich zapisów, z tego co zauważyłem że włączenie funkcji dla mało wydajnych dysków przysparza tylko problemów. Dajcie znać czy pomogło
 
Top Bottom