Nie mogę odłączyć netrunnera. Bug w misji Przerwane milczenie.

+
Po zabiciu 3 snajpera jadę windą w dół, tam u V następuje uszkodzenie bioczipu i po przejsciu przez kolejne drzwi nie uruchamia się dialog Takamury i nie mogę odłączyć netrunnera. Mogę chodzić wokół niego ale nie ma opcji do odłączenia go. Problem jest w tym że wszystkie autozapissy są z tej misji. Ja również zapisałem grę podczas tej misji i nie mam wcześniejszego zapisu. HELP!
 
Spróbuj rzucać trochę granatów - to może poprawić hitbox ta że się da odłączyć, albo gra uzna że to też "odłączenie".
 
Niestety odłączyć możesz netrunera po wygraniu walki z bossem ten chłopaczek który jest dowódcą ochrony Hanako... Więc najpierw on się musi zjawić... Nie masz żadnego zapisu zanim podjąłeś się tej misji?
 
Niestety odłączyć możesz netrunera po wygraniu walki z bossem ten chłopaczek który jest dowódcą ochrony Hanako... Więc najpierw on się musi zjawić... Nie masz żadnego zapisu zanim podjąłeś się tej misji?
Z tego co kojarzę to jego efektowne wejście triggeruje się w chwili usunięcia kabla.
 
Po wejściu do pomieszczenia najpierw dzwoni Takemura z informacją że odwrócił uwagę netrunnera i możemy ją odłączyć z sieci. W momencie gdy to robimy przez okna wskakuje Oda i nas atakuje. A dopiero po wygraniu walki V może podłączyć się do systemu i sprawdzić Hanako (pojawia się filmik).
 
Po wejściu do pomieszczenia najpierw dzwoni Takemura z informacją że odwrócił uwagę netrunnera i możemy ją odłączyć z sieci. W momencie gdy to robimy przez okna wskakuje Oda i nas atakuje. A dopiero po wygraniu walki V może podłączyć się do systemu i sprawdzić Hanako (pojawia się filmik).
Ogólnie masz rację... ale nie do końca :)
V ma stałą łączność w głowie i nikt do nikogo nie dzwoni :) Takemura uprzedza V że netraner szuka go w sieci, po otwarciu drzwi V ma atak , ale mówi Takemurze że widzi netranera i żeby w tym momencie Takemura odwrócił jego uwagę. Po wyrwaniu kabla z głowy (notabene to chyba jedyny taki przypadek w grze że człowiek jest podłączony do sieci kablem transatlantyckim :)) - nagle znikąd pojawia się szef ochrony Hanako i wywiązuje się epicka walka której nagrodą jest katana którą można sobie powiesić na ścianie.

Cóż - na wszelkie błędy w grze jest tylko jedna rada, rzucić granat - jak sugerował kolega - ino w komputer :) W grze nie ma możliwości aby cokolwiek się samo naprawiło :) Można tylko cofnąć się do wcześniejszego zapisu gry i próbować inaczej rozegrać misję.
 
@Polkot no niby mamy przez całą misję połączenie z Takemurą ale w tym przypadku zaraz po przekroczeniu drzwi do hali on dzwoni "normalnie" (telefonicznie).

takemura.jpg


Nie mniej jednak ta informacja nie rozwiązuje problemu @Kande4r. Może jest to bug z telefonem przez co jak Takemura nie zadzwoni to nie ładują się kolejne etapy misji. I nie wiem czy rzucanie granatem w kompa czy netrunera coś tu da.
 
@Polkot no niby mamy przez całą misję połączenie z Takemurą ale w tym przypadku zaraz po przekroczeniu drzwi do hali on dzwoni "normalnie" (telefonicznie).

Nie mniej jednak ta informacja nie rozwiązuje problemu @Kande4r. Może jest to bug z telefonem przez co jak Takemura nie zadzwoni to nie ładują się kolejne etapy misji. I nie wiem czy rzucanie granatem w kompa czy netrunera coś tu da.

Przyznam szczerze że tego faktu ne pamiętałem, ale właśnie to że dzwoni, jest znamienne dla ciągu "przyczynowo skutkowego". :ohstopit: Skoro u Kende4r nie dzwoni telefon to oczywiście nie będzie można pójść dalej czyli usunąć kabla z głowy netranera. Jest oczywista zmiana w pojmowaniu tego błędu. :) Błędem jest brak telefonu od Takemury - a nie niemożność odłączenia netranera jak napisał Kende4r w pierwszym poście.
Oczywiście to niczego nie zmienia w kwestii naprawy - jedyna możliwość to wczytanie wcześniejszego zapisu... co najmniej przed wejściem do tego pomieszczenia, a nie wykluczone że należałoby powtórzyć całą misję od początku :shrug:
 
Ogólnie masz rację... ale nie do końca :)
V ma stałą łączność w głowie i nikt do nikogo nie dzwoni :) Takemura uprzedza V że netraner szuka go w sieci, po otwarciu drzwi V ma atak , ale mówi Takemurze że widzi netranera i żeby w tym momencie Takemura odwrócił jego uwagę. Po wyrwaniu kabla z głowy (notabene to chyba jedyny taki przypadek w grze że człowiek jest podłączony do sieci kablem transatlantyckim :)) - nagle znikąd pojawia się szef ochrony Hanako i wywiązuje się epicka walka której nagrodą jest katana którą można sobie powiesić na ścianie.

Cóż - na wszelkie błędy w grze jest tylko jedna rada, rzucić granat - jak sugerował kolega - ino w komputer :) W grze nie ma możliwości aby cokolwiek się samo naprawiło :) Można tylko cofnąć się do wcześniejszego zapisu gry i próbować inaczej rozegrać misję.
Oda nie pojawia się znikąd tylko siedzi w pobliżu przyczajony w kamuflażu (mozna go nawet przyuważyć, potem używa tego kamuflażu w walce) i atakuje V, kiedy ta/ten jest najmniej zdolny do obrony.
 
Oda nie pojawia się znikąd tylko siedzi w pobliżu przyczajony w kamuflażu (mozna go nawet przyuważyć, potem używa tego kamuflażu w walce) i atakuje V, kiedy ta/ten jest najmniej zdolny do obrony.

To fakt za drugim razem przed odłączeniem netrunnera stwierdziłem że sprawdzę sobie pomieszczenie i faktycznie niedaleko drzwi się chował oczywiście jako manekin :)

@Polkot

Rozwaliłes mnie tym granatem w kompa :D
 
Rozwaliłes mnie tym granatem w kompa :D

Chwilami mam takie sadystyczne wizje że go w cholerę "wypłaszczę" o_O
Ostatnio wypłaszczyłem klawiaturę o kant biurka... wypadło pięć klawiszy, które wymieniłem i od tej pory nie mam żadnych problemów z klawiaturą :giggle:
 
Top Bottom