Nie mogę uruchomić Gwinta, pomocy!

+

Solan7

Forum veteran
MIałem pół roku przerwy od Gwinta. Dzisiaj chciałem znów zacząć grać, ale napotkałem poważny problem - nie mogę wejść do menu głównego z poziomu ekranu tytułowego. Tzn, nie mogę zamknąć ekranu z twarzami Geralta i Ciri i logo gry. Jest napisane "Press (enter) or (click) to begin" i kiedy to robię, na moment pojawia się klepsydra ładowania, po czym znika... A ekran tytułowy zostaje.
Nie zadziałała nawet reinstalacja gry :(
 
Coś musisz mieć nie tak, bo twarzy Geralta i Ciri nie ma już przy odpalaniu gry. Widocznie masz nieaktualną wersję, zobacz czy zaktualizowała się do 4.0.2, a jak nie to spróbuj uruchomić aktualizację ręcznie. Chociaż dziwne, że reinstalacja nie pomogła. Jak się nie uda, to napisz do supportu.
 

Solan7

Forum veteran
Dobra już ogarnąłem, patrzyłem na wersję PTR :ROFLMAO:
Ale wychodzi na to, że zwykłej wersji nie miałem wgl zainstalowanej.. Teraz gdy próbuję odpalić, wyświetla mi się Installation Failed: Disc Access problem...
 
Dobra już ogarnąłem, patrzyłem na wersję PTR :ROFLMAO:
Ale wychodzi na to, że zwykłej wersji nie miałem wgl zainstalowanej.. Teraz gdy próbuję odpalić, wyświetla mi się Installation Failed: Disc Access problem...
 

Solan7

Forum veteran
Niestety nic nie pomogło. Wszystko robiłem z poziomu Administratora, ustawiłem też GOG-a jako wyjątek w antywirusie, żeby się nie wtrącał. Wciąż to samo - ten sam komunikat i brak możliwości uruchomienia gry... Będę jeszcze kombinował
 
Na jakim dysku go instalujecie? Na zewnętrzym? Bo ja miałem coś w stylu, ze gra/launcher szukał plików na dysku zewnętrzym, a folder z grą był na wewnętrzym dysku. Może spróbujcie zainstalować folder z grą w innym miejscu, np na pulpicie?
 
Top Bottom