Nie mogę wyciągnąć broni, leczyć się, wspinać i rzucać granatów

+
Mam oto taki problem po 30 godzinach gry, mam 19 lvl postaci i nagle nie mogę wyciągnąć broni, strzelać (nie działa wybieranie broni z koła gry, ani zmiana broni w ekwipunku), w misji nie mogę się wspinać, nie pokazuje mi paska zdrowia, nie moge rzucać granatów, bić się pięściami, leczyć się. Wczytywanie starych saveów nie działa, tworzenie nowej postaci też nic nie daje. Gra się zepsuła po 30 godzinach ponad. Ktoś może ma podobnie? Może ktoś wie jak to rozwiązać? Coś bez reinstalacji gry ;)
 
Mam oto taki problem po 30 godzinach gry, mam 19 lvl postaci i nagle nie mogę wyciągnąć broni, strzelać (nie działa wybieranie broni z koła gry, ani zmiana broni w ekwipunku), w misji nie mogę się wspinać, nie pokazuje mi paska zdrowia, nie moge rzucać granatów, bić się pięściami, leczyć się. Wczytywanie starych saveów nie działa, tworzenie nowej postaci też nic nie daje. Gra się zepsuła po 30 godzinach ponad. Ktoś może ma podobnie? Może ktoś wie jak to rozwiązać? Coś bez reinstalacji gry ;)
Zależnie od platformy spróbuj zweryfikować pliki gry, najlepiej kilka razy.
 
Miałem to samo, pomogło mi usunięcie ostatnich saveów które zrobiłem ręcznie, ale za chwilę gorszy bug się pojawił i też nie można grać. Dopóki nie załatają aby nie było bugów uniemożliwiających grę ta gra nie będzie grywalna i szkoda tracić czas, bo zrobisz większy postęp i musisz wyrzucić wszystko do kosza, bo nie wiesz skąd bug:(
 
Taki błąd może się zdarzyć przy opuszczaniu jakiejś lokacji i coś wydarzy się pod czas tego, u mnie wystąpił po wyjściu z lizzie's bar i rozmowy telefonicznej w trakcie, wystarczy wejść i wyjść żeby naprawić ale nie wiem jak w przypadku gdy wystąpiło to w innej lokacji. Filmik z błędem i naprawą.
@Anastazja_Sterma @Fala_Piotrek @P3rc0nte @gravity04
 
Miałem to samo, pomogło mi usunięcie ostatnich saveów które zrobiłem ręcznie, ale za chwilę gorszy bug się pojawił i też nie można grać. Dopóki nie załatają aby nie było bugów uniemożliwiających grę ta gra nie będzie grywalna i szkoda tracić czas, bo zrobisz większy postęp i musisz wyrzucić wszystko do kosza, bo nie wiesz skąd bug:(
Potwierdzam. I mnie zdarzył się ten bug że nic nie mogłem zrobić (nawet podskoczyć) wszystkie czynności się zawiesiły. Pomogło cofnięcie się dwa save'y wstecz i inne rozegranie. Straciłem przez to jakieś 20-30 minut gry.

BTW w Moim przypadku dokładnie wiem co było "nie tak" - W ostatnim rajdzie z Clare nie wysiadłem z auta, podczas gdy ona (tu nie będę zdradzał fabuły)... coś tam robiła :). Po cofnięciu się do właściwego save - już wyszedłem z wozu i włączyłem się w interakcje z Clare. Najwyraźniej zrobiłem coś co było dozwolone w programie (siedzenie w aucie) a co nie było zamiarem programistów - czyli konieczna interakcja z NPCtem, spowodowała że dalsza kontynuacja gry stała się zbugowana.
 
Mam ten sam problem na PS4. Skasowałem kilkanaście save'ow i nadal nic. Niestety nie jestem w stanie przypomnieć sobie w którym miejscu pojawił się błąd. HELP!
40 godziny gry za sobą, co z tym zrobic?
 
Top Bottom