Nie mogę zainstalować DLC

+

Skafu

Forum regular
Witam serdecznie,

problem polega na tym, że posiadam wersję kolekcjonerską Wiedźmina oraz zakupione fizycznie 2 dodatki do gry. Postanowiłem powrócić do gry w tym roku, odświeżyłem komputer i zabrałem się do instalacji.

Na koncie posiadam wersję GOTY oraz zwykłą, z racji, że jestem w miejscu gdzie Internet pozostawia wiele do życzenia, zainstalowałem grę z 4 płyt. Krok postępowania był następujący:

1. Instalacja gry z płyty;
2. Pobranie brakujących plików (około 10 GB) oraz update do wersji 1.32;
3. Pobranie 3 DLC (darmowego, oraz 2 pozostałych z GOGa) poprzez menu 'backup i dodatki'
4. Chcąc zainstalować potem dodatki ręcznie z poziomu Windowsa otrzymuję komunikat: 'Ta wersja gry nie jest obsługiwana. Dodatek wymaga aktualizacji 1.2. Proszę zaktualizować grę' oraz w przypadku 16 darmowych DLC 'Ta wersja gry nie jest obsługiwana. Pobierz najnowszą aktualizację i zainstaluj ją'.
5. Naprawiłem pliki gry, pobrało się jakieś dodatkowe 190 MB;
6. Dalej nic;
7. Zrobiłem nowy save w grze, również w grze nie posiadam opcji Dodatkowa zawartość;
8. Dalej to samo.

Wersja gry to 1.32, jak próbuję instalować DLC z poziomu GOGa po prawej stronie, dodatek pobiera się 2 raz. Nie zamierzam pobierać tego znowu całą noc. Co powinienem robić?

Pozdrawiam
 
Dokładnie dwa tygodnie temu też chciałem zainstalować Wiedźmina z płyty i sytuacja była taka sama jak u ciebie. Jak zobaczyłem że znowu chce pobierać 10 GB, to się wkurzyłem i odinstalowałem wszystko i spróbowałem jeszcze raz. Ale sytuacja się powtórzyła. Pomogło niestety jedynie pobranie całości.
 

Skafu

Forum regular
Dokładnie dwa tygodnie temu też chciałem zainstalować Wiedźmina z płyty i sytuacja była taka sama jak u ciebie. Jak zobaczyłem że znowu chce pobierać 10 GB, to się wkurzyłem i odinstalowałem wszystko i spróbowałem jeszcze raz. Ale sytuacja się powtórzyła. Pomogło niestety jedynie pobranie całości.

Ja wale... nie zamierzam tego robić cmon..
 
Top Bottom