Nie mogę zainstalować dodatkow

+
Dzień dobry, posiadam pudełkowe wersje gry Wiedźmin 3 oraz dodatki z zestawami kart Serca z kamienia oraz Krew i wino. Nie wiem dlaczego nie mogę ponownie zainstalować dodatków. Cały czas wyświetlają się w panelu gry w wersji na PS4 i PS5 jako dostępne, a nie jako zainstalowane. Nie mogę ponownie wykorzystać kodów do instalacji dodatków - pojawia się komunikat, że zostały już wykorzystane. Skąd taki problem? Z innymi grami ponownie instalowanym na PS4 nie miałam takich problemów. Uważam, że byłoby nieuczciwe żebym musiała znów płacić za to samo.

Naciśnij na opcje na kafelku Wiedźmina i wejdź w zarządzanie zawartością gry. Sprawdź czy możesz stamtąd pobrać dodatki. Możesz też wpisać nazwę dodatku w sklepie PlayStation i zainstalować stamtąd wersję dla swojej platformy.

Chciałem się podpiąć pod ten sam temat.Mam ten sam problem. Wczoraj odebrałem ps5 i pierwsze co zrobiłem zacząłem instalację Wiedźmina 3. Miałem na ps4 podstawową wersję zakupioną z konsolą ps4 i dograne 2 dodatki w wersjii cyfrowej. Po uaktualnieniu wersji wiedźmina do 4.01, wysłałem do chmury zapisy z gry ale niestety na ps5 nie widzi dodatków, a kiedy je znalazłem okazało się że żeby je pobrać musiałbym płacić. Jak je dołączyć do wersji na ps5 ? miałem je wcześniej na ps4. (W którym miejscu jest ta opcja "zarządzania zawartością gry" ?

Chciałem się podpiąć pod ten sam temat.Mam ten sam problem. Wczoraj odebrałem ps5 i pierwsze co zrobiłem zacząłem instalację Wiedźmina 3. Miałem na ps4 podstawową wersję zakupioną z konsolą ps4 i dograne 2 dodatki w wersjii cyfrowej. Po uaktualnieniu wersji wiedźmina do 4.01, wysłałem do chmury zapisy z gry ale niestety na ps5 nie widzi dodatków, a kiedy je znalazłem okazało się że żeby je pobrać musiałbym płacić. Jak je dołączyć do wersji na ps5 ? miałem je wcześniej na ps4. (W którym miejscu jest ta opcja "zarządzania zawartością gry" ?
Wejdź w te dodatki nawet jak ci pokazuje, że są płatne. W ekranie pozycji już powinny być za darmo.

Teraz mam inny problem, mam na ps5 do wyboru dwie wersje Wiedźmina, na PS4 i na PS5, na PS4 mam opcje wczytania gry (save 4.01), wszystko działa w tej wersji, chcąc odpalić wersje na PS5, nie mam żadnych trofeów i nie ma opcji wyboru zapisanej gry. Chciałem zostawić tylko Wiedźmina w wersji PS5 ale nie chce zaczynać wszystkiego od nowa. Co zrobić żeby save był widoczny także w wersji na PS5?

Teraz mam inny problem, mam na ps5 do wyboru dwie wersje Wiedźmina, na PS4 i na PS5, na PS4 mam opcje wczytania gry (save 4.01), wszystko działa w tej wersji, chcąc odpalić wersje na PS5, nie mam żadnych trofeów i nie ma opcji wyboru zapisanej gry. Chciałem zostawić tylko Wiedźmina w wersji PS5 ale nie chce zaczynać wszystkiego od nowa. Co zrobić żeby save był widoczny także w wersji na PS5?

No to już odpisuje, bo przed chwilą wykonałem zrzuty ekranowe. Mam na ps5 widoczne dwie wersje Wiedźmina 3 (na ps4 i na ps5)
Obie wersje są uaktualnione do wersji 4.01, na obu wersjach odblokowałem nagrody logując się do jednego i tego samego konta (na marginesie tymi samymi danymi co na Waszym forum). Zapisy gry mam z wersji 4.01, ale tylko wersja na ps4 widzi te zapisy i ma opcje wczytania i kontynuacji gry. Trofea widoczne są tylko na wersji gry z ps4. Mam aktywne konto psn i dostęp do zapisów w chmurze, co jest nie tak ?

Attachments

• Wiedźmin na ps4 i odblokowane nagrody.png
    Wiedźmin na ps4 i odblokowane nagrody.png
    2.9 MB · Views: 34
  • Wiedźmin na ps4 z zapisem w wersji 4.01.png
    Wiedźmin na ps4 z zapisem w wersji 4.01.png
    1.1 MB · Views: 29
  • Wiedźmin na ps5.png
    Wiedźmin na ps5.png
    3.9 MB · Views: 34
  • Wiedźmin ps4 wersja 4.01.png
    Wiedźmin ps4 wersja 4.01.png
    3.9 MB · Views: 30
  • Wiedźmin z ps4.png
    Wiedźmin z ps4.png
    3.9 MB · Views: 31
  • Wiedźmin z ps5 i odblokowane nagrody.png
    Wiedźmin z ps5 i odblokowane nagrody.png
    2.8 MB · Views: 31
  • Wiedźmin z ps5, bez możliwości wgrania zapisu gry ale po odebraniu nagród.png
    Wiedźmin z ps5, bez możliwości wgrania zapisu gry ale po odebraniu nagród.png
    3.8 MB · Views: 58
A spróbuj zacząć nową grę na PS5, zrobić zapis i później przy wczytywaniu gry powtórzyć proces logowania.

Znalazłem rozwiązanie, na wersji z ps4 na dole ekranu są przyciski i w prawej dolnej części ekranu, pod przyciskiem L2 jest coś takiego (CROSS-progresja), wcisnąłem to i przy zapisie z ps5 pojawiła się chmurka ze strzałką , wyszedłem z wersji ps4 i odpaliłem wersję ps5 i zapis się pojawił. Ale Trofea nie przeszły.

Last edited:
Top Bottom