NIE MOGĘ ZAPISAĆ STANU GRY - WIEDŹMIN 3 (STEAM)

+
Dzień dobry, mam problem z zapisaniem gry. Otóż kiedy klikam zapisz nic się nie dzieje, wczytywanie zaś działa normalnie. Grałem już raz na wersji 1.31 (teraz mam 1.32) z dodatkami Serce z kamienia oraz Krew i wino. Prosze o pomoc!
 
Próbowałeś zmienić miejsce zapisu? O ile jest taka opcja na steam. Jak nie to jeszcze sprawdź zgodność plików. Ewentualnie może nie chcieć się zapisać przez moment w grze, nie raz między jednym dialogiem a drugim gra odmawia zapisu. Dzieje się tak tez w momencie gdy postać jest w trakcie biegu/nienaturalnej pozycji lub zagrożona.
 
Nie wyskakuje mi żadna informacja ze jestem w ruchu. Zgodność też plików też sprawdzałem :c
 
autosave i checkpoint też nie działają. Reinstalla nie robie to mam limit internetu to moze mi wyłączyć neta jak go przekrocze
 
Sprawdź tu

edit:
1) Dodanie folderu gry do wykluczeń w konfiguracji programu antywirusowego. Niektóre programy antywirusowe (np. Panda Anti-Virus) uniemożliwiają prawidłowe działanie
2) Utworzenie w folderze głównym gry (np. C:\\Program Files\\Disciples 3) katalogu o nazwie save.
3) Jeśli utworzenie samego folderu save nie rozwiązało problemu, należy utworzyć w nim podkatalog o nazwie maps.
 
Last edited:
Top Bottom