Nie można importować Save-u z W2

+
Nie można importować Save-u z W2

Witam.
Mam problem z importem save-u z Wiedźmina 2. Po próbie wybrania save-u wyskakuje komunikat. Nie udało się zaimportować stanu gry z Wiedźmina 2.
Jakieś rozwiązania?
 
Witam.
Mam problem z importem save-u z Wiedźmina 2. Po próbie wybrania save-u wyskakuje komunikat. Nie udało się zaimportować stanu gry z Wiedźmina 2.
Jakieś rozwiązania?
Wrzuć save do prawidłowego folderu z save'ami z W2.
Bodajże:
Użytkownicy -> <nazwa_usera> -> Moje Dokumenty -> The Witcher 2 -> gamesaves
 
Last edited:
Save-y są w tym folderze... akurtat przed instalacją wiedźmina 3 usuwałem z kompa 2 i save-y są w odpowiednim miejscu.
 
Jeżeli nie znajdzie się rozwiązanie to tylko przypominam, że wybory z sejwa można określić w samej grze, w fabularnej rozmowie bez musu importu.
 
Witam
Napiszę tutaj żeby nie zakładać nowego wątku. Mam pytanie odnośnie momentu w którym pojawia się możliwość wczytania save'a z w2, kiedy to następuję? Kiedy wybieram "Nową Grę" pojawiają się trzy opcje, wybór poziomu trudności, wybór samouczków i pytanie o symulacje save'ów z w2. Następnie wczytuję się już gra... Coś mnie pominęło? Coś robię nie tak? Save z w2 umieściłem w moje dokumenty/nazwa użytkownika/the witcher 2/gamesaves.
 
Wrzuciłem tylko ostatni save z W2 i dalej to samo. Był do W2 najnowszy patch jaki był, przydało by się żeby ten save dało się z importować....
 
Nowa gra> Poziom Trudności > Zapytanie o wyświetlaniu samouczków daje włączone > Symulacja wyborów z W2 daje Importuj Stan Gry z Wiedźmin 2, pojawia mi się spis save-ów które wykrywa wybieram ostatni auto który był i wyświetla komunikat w Lewym dolnym rogu że nie może zaimportować stanu gry.

---------- Zaktualizowano 00:47 ----------

Nowa gra> Poziom Trudności > Zapytanie o wyświetlaniu samouczków daje włączone > Symulacja wyborów z W2 daje Importuj Stan Gry z Wiedźmin 2, pojawia mi się spis save-ów które wykrywa wybieram ostatni auto który był i wyświetla komunikat w Lewym dolnym rogu że nie może zaimportować stanu gry. ja już nie wiem co jest grane z tym
 
U mnie ten sam problem - save'y mam w dobrym folderze. Myślałem, że to przez polskie znaki w nazwie użytkownika, ale w sumie wszystkie zapisane stany gry są wypisane na liście, więc gra widzi folder... Próbowałem uruchomić jako administrator, nie pomogło.
 
Uwaga ! Odpowiedź ! Jeśli macie polskie znaki w nazwie użytkownika musicie utworzyć nowego użytkownika w systemie, który ma nazwę bez polskich znaków i przekopiować save z wiedźmin 2 do dokumentów tego nowego użytkownika. Wtedy już normalnie się uda.
 
Potwierdzam, problem pojawia się przy niestandardowych znakach w nazwie użytkownika Windows. Stworzyłem nowy profil, przekopiowałem savy z W2 do moich dokumentów, odpaliłem W3 i gra importowała Savy bez problemu. Identyczny problem co w GTA V. Problem łatwy do obejścia, ale uciążliwy :)P.S. Podobnie jak w GTA V sama zmiana nazwy użytkownika nic nie da.
 
U mnie problem polegał na niewykrywaniu savów i nie wiedziałem w którym momencie należy je wczytać. Rozwiązanie jest proste, savy muszą znajdować się w ścieżce, która była podawana wcześniej z tym że zamiast "The Witcher 2" musi być "Witcher 2" (users/<nazwa_uzytkownika>/dokumenty/Witcher 2/gamesaves). Jak nie ma opcji dokładnego wyboru savów z W2 PRZED rozpoczęciem gry, trzeba spróbować usunąć "the " z nazwy folderu. :)
 
A w którym momencie i z kim jest rozmowa fabularna określająca wybory z poprzednich części? Jakoś na początku czy w późniejszej fazie gry?
 
Top Bottom