Nie można wczytać gry na 2 rdzeniowym procesorze

+
Jak w temacie, nie można wczytać gry na 2 rdzeniowym procesorze, po wybraniu zapisu czarny ekran, i koniec, to samo wczytanie ostatniego punktu kontrolnego po śmierci postaci. U mnie w komputerze gości procesor Intel G4400 3.30Ghz, uprzedzając pytania, gra jest grywalna, rozpoczęcie jest możliwe ALE...
Osobiście aby cieszyć się rozgrywką musze używać wersji 1.12 z Fixem znanym jako "2rage.dll" i podmianką "bink2w64.dll" znalezionych w czeluściach rosyjskich forów dyskusyjnych, dodam UPa abyście mogli te pliki przeanalizować, na wersjach wyższych w tym 1.31 gra jest niemożliwa po intrze..
Download do Fixa który umożliwia gra na 2 rdzeniowym procesorze w wersjach DO 1.12

Pozdrawiam gorąco!
 

Attachments

  • cp2corefix.zip
    213 KB · Views: 47
Jak w temacie, nie można wczytać gry na 2 rdzeniowym procesorze, po wybraniu zapisu czarny ekran, i koniec, to samo wczytanie ostatniego punktu kontrolnego po śmierci postaci. U mnie w komputerze gości procesor Intel G4400 3.30Ghz, uprzedzając pytania, gra jest grywalna, rozpoczęcie jest możliwe ALE...
Osobiście aby cieszyć się rozgrywką musze używać wersji 1.12 z Fixem znanym jako "2rage.dll" i podmianką "bink2w64.dll" znalezionych w czeluściach rosyjskich forów dyskusyjnych, dodam UPa abyście mogli te pliki przeanalizować, na wersjach wyższych w tym 1.31 gra jest niemożliwa po intrze..
Download do Fixa który umożliwia gra na 2 rdzeniowym procesorze w wersjach DO 1.12

Pozdrawiam gorąco!
Jeśli komputer nie spełnia minimalnych wymagań... to nie jest wina twórców. Masz dwurdzeniowy procesor i chcesz grać w najnowsze tytuły??
 
Nie mam problemów z wydajnością problem ewidentnie stoi po stronie programowej, a skoro nieoficjalne Fixy przynoszą skutek, co stoi na przeszkodzie?
Zauważyłem że problem występuje TYLKO jeżeli nie posiada się minimum 4 rdzeni, nawet na G6900, a to nie są stare procesory, czasami potrafią bić na głowę działające bez problemu i7ki, skoro rosjanie potrafili to wyłatać w dllce, co stoi na przeszkodzie PRODUCENTOWI GRY?
 
Last edited:
Nie mam problemów z wydajnością problem ewidentnie stoi po stronie programowej, a skoro nieoficjalne Fixy przynoszą skutek, co stoi na przeszkodzie?
Nic, tylko czego teraz oczkujesz? Twórcy powinni usprawniać i dostosować grę do podanych oficjalnych wymagań, a nie "zaważyć" tak starą specyfikację i wydawać fixy na nią...
Musisz liczyć na moderów...
 
Last edited:
Oczekuje produktu który działa, a skoro MODERZY potrafili to zrobić, twórcy też mogą to wziąć pod uwage, a nie próbować spławiać mnie jakiś "veteranem forumowym"
Dziękuje
 
Oczekuje produktu który działa, a skoro MODERZY potrafili to zrobić, twórcy też mogą to wziąć pod uwage, a nie próbować spławiać mnie jakiś "veteranem forumowym"
Dziękuje
Aleś roszczeniowy. Ja wymagam od twórców, by wywiązywali się z obietnic, a nie gruszek na wierzbie.
To, że coś można nie znaczy, że ma to sens.
Wymagaj dotrzymywania obietnic, a nie spełniania swoich zachcianek, bo nikt cię na poważnie nie będzie brał.
Poza tym jestem zwykłym użytkownikiem. Moderatorzy są "niebiescy", a REDzi "czerwoni".
Piszę za siebie.
 
Oczekuje produktu który działa, a skoro MODERZY potrafili to zrobić, twórcy też mogą to wziąć pod uwage, a nie próbować spławiać mnie jakiś "veteranem forumowym"
Dziękuje
Miałem kiedyś moda, który pozwalał uruchamiać Fallouta 2 na telefonie. Skoro modderzy mogli to zrobić, to dlaczego dziś nie mogę pobrać Fallouta 2 ze Sklepu Play?
Widocznie zdaniem developerów Cyberpunk nie działa satysfakcjonująco na procesorze dwurdzeniowym, więc są one poniżej wymagań minimalnych, przez co nie są brane pod uwagę. Dlatego też niektóre usprawnienia podnoszące jakość czy wydajność na wspieranych konfiguracjach mogą negatywnie wpływać na działanie gry na sprzęcie nieuwzględnionym.
Modyfikacja silnika wprowadzona w nowszym modelu BMW może sprawić, że bez ingerencji garażowych tunerów przestanie on się mieścić pod maską Tico. Czy właściciele Tico mają zatem jechać z widłami na Lerchenauer Straẞe 76 w Monachium?
 
To wy insynuujecie że ja się DOMAGAM czegoś, NIE! Chciałbym tylko aby twórcy przyjęli taki fakt do wiadomości, nic więcej, może to jest prozaiczna dla nich rzecz, nie mająca wpływu na "wspieraną konfigurację"
Miłego dnia ;)
 
Chciałbym tylko aby twórcy przyjęli taki fakt do wiadomości, nic więcej.

Ok, tylko po co? Dwurdzeniowe procesory, podobnie jak dwusuwowe silniki samochodowe - wyszly juz z uzycia. Czasy, kiedy producenci tworzyli gry z naciskiem na minimalizacje wymagan sprzetowych skonczyly sie dobre 20 lat temu. Teraz nikt sie juz nie przejmuje, ze cos moze nie pojsc na slabszym sprzecie. Wszelkiego rodzaju fixy i mody umozliwiajace odpalenie tego na sprzecie znacznie ponizej minimalnej konfiguracji to jest wlasnie zabawa dla moderow i pasjonatow, ale producenci - maja to gleboko gdzies.
 
Nie trolluje, problem występuje NA KAŻDYM dwurdzeniowcu, nawet tych najmocniejszych wydanych w 2021/2022 roku wliczając najnowsze wydane w tym kwartale jak: G6900, G5905, G5925 (3.6GHz) itd itd
Przypominam że problemów z wydajnością nie ma, chodzi o samą FUNKCJE wczytania gry, NIC WIĘCEJ
 
Nie trolluje, problem występuje NA KAŻDYM dwurdzeniowcu, nawet tych najmocniejszych wydanych w 2021/2022 roku wliczając najnowsze wydane w tym kwartale jak: G6900, G5905, G5925 (3.6GHz) itd itd
Przypominam że problemów z wydajnością nie ma, chodzi o samą FUNKCJE wczytania gry, NIC WIĘCEJ
Nadzieję zawsze możesz mieć na to, że będzie zrobione coś w tej sprawie, jednak nie miej wielkich oczekiwań. Wskazania do wymagań minimalnych były znane jeszcze przed premierą i mówią, że do gry potrzebny jest co najmniej Intel Core i5-3570K. Zawsze w takich sytuacjach istnieje możliwość, że da się uruchomić grę i grać przy słabszym sprzęcie, jednak nie jest to pewnik. Nie da się też zapewnić, że będzie tak na stałe. Trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre usprawnienia mogą wpływać na zapotrzebowanie ze strony sprzętu.
Przypomina mi się sytuacja, przy której mój dobry kumpel cieszył się grą na telefonie. Weszła jednak łatka i nie mógł grać dalej. Jego telefon nie był na liście spełniających wymagania. Sam widzisz jak to bywa...
Do końca nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy nie ma ku temu konkretnych przyczyn (patrząc na kwestię procesorów dwurdzeniowych) i czy w przyszłości będzie coś z tym zrobione. Wszystko co mogłeś zrobić, czyli dać informację na ten temat, to zrobiłeś. Może będzie coś w tej sprawie zrobione, albo z jakiegoś powodu niestety nie będzie to możliwe.
 
Przypomina mi się sytuacja, przy której mój dobry kumpel cieszył się grą na telefonie. Weszła jednak łatka i nie mógł grać dalej.
Miałem kiedyś dokładnie to samo. A nawet zdążyłem już zainwestować jakąś drobną kwotę w formie mikropłatności.
 
Top Bottom