Nie wyświetla się awatar/ramka przy profilu na stronie playgwent.com

+
Witam.
Dlaczego na stronie profilu gracza na stronie playgwent.com awatar i ramka nie są wyświetlane poprawnie? Czy można coś z tym zrobić?

profil.png


Pozdrawiam
 

Lexor

Forum veteran
Ciekawe, mi się nie wyświetla tylko Twój - inne jakie sprawdzałem są ok.

Jaki masz ustawiony w grze? Może CDPR nie dodało ich grafik do kolekcji na stronie.
 
Ciekawe, mi się nie wyświetla tylko Twój - inne jakie sprawdzałem są ok.

Jaki masz ustawiony w grze? Może CDPR nie dodało ich grafik do kolekcji na stronie.
Mam te odblokowane z drzewka roku dzika (dzik + zielona ramka). Jakiś czas temu miałem ramkę i awatar bodajże z Wojny Krwi (chyba Meve i lyrijską ramkę z koroną) i były wyświetlane prawidłowo.
 

Lexor

Forum veteran
Może spróbuj zmienić, daj czas na aktualizację tego w systemie i sprawdź czy coś to zmieni na stronie.

To by mogło potwiedzić moją teorię lub jej zaprzeczyć.
 
Może spróbuj zmienić, daj czas na aktualizację tego w systemie i sprawdź czy coś to zmieni na stronie.

To by mogło potwiedzić moją teorię lub jej zaprzeczyć.
Zmieniłem na poprzednie, niestety dalej jest to samo. Dziwi mnie to, bo tą ramke/awatar z roku dzika ustawiłem dobrych parę dni temu, więc system miał czas na "przetrawienie" tego. Teraz już żadna nie działa, nie wiem od czego to zależy.
 
Zmień na jakiś podstawowy np. Geralt i zobacz czy zadziała. U mnie avatar Krwawej Klątwy nie działał bo najprawdopodobniej nie wrzucono jeszcze tego na stronkę.
 
Zmień na jakiś podstawowy np. Geralt i zobacz czy zadziała. U mnie avatar Krwawej Klątwy nie działał bo najprawdopodobniej nie wrzucono jeszcze tego na stronkę.
Faktycznie inne działają bez zarzutu :) A Tobie dalej avek z Krwawej Klątwy się nie wyświetla? Ciekawe kiedy redzi się tym zajmą.
 

Hiobe

Forum veteran
to chyba nie jest zbyt skomplikowane wrzucić grafiki avatarów na strone? :D
 
Chyba był jakiś update bo do wczoraj nie miałem nowej ramki z sezonu żmiji na stronie a dzisiaj jest.
 
Top Bottom