Nieaktywna medytacja

+
Witam,

Spotkałem się z problemem braku możliwości medytacji. Nie wykonuje żadnej misji, nie walczę, jestem w neutralnym miejscu. A mimo to medytacja nie działa. Poziom trudności 2. Nie udało mi się odszukać podobnego problemu na forum. Jeśli problem był już poruszany proszę o link odsyłający do tematu.
Z góry dzięki!
 
Widzę, że forum prężnie działa. Super!
Niepotrzebny sarkazm. Skoro nie znalazłeś na forum podobnego problemu, widocznie zdarza się on na tyle rzadko, że nikt nie zna rozwiązania. Zdarza się.

To, co udało mi się znaleźć w sieci nie pasuje do twojego opisu, bo większość osób grająca na konsoli spotykała się z tym błędem podczas wykonywania zadania „miecze i pierogi”. Jesteś pewny, że ten quest nie jest u ciebie aktywny?
Jakie są okoliczności pojawienia się błędu, kiedy zauważyłeś że nie możesz medytować?
Próbowałeś wczytać wcześniejszy zapis?
Jesteś pewny, że zainstalowałeś wszystkie aktualizacje?
Próbowałeś przebudowy bazy danych?
 
Last edited:
Jak widać sarkazm był potrzebny bo przyniósł efekt. Teraz wiem, że problemem jest niedokończone zadanie "miecz i pierogi". Niestety mi, nie udało się znaleźć nic na ten temat w sieci i dla tego post tu, na forum.
Czy jest możliwość anulowania powyższego zadania?

Dziękuję i pozdrawiam!
 
Hey guys,

If the issue occurs during "Swords and Dumplings" quest please follow:
1. Folow the path: PS4 settings -> Application Saved Data Management -> Saved Data in System Storage -> Delete -> The Witcher 3: Wild Hunt.
2. Select saves INCLUDING AND AFTER Swords and Dumplings.
3. DO NOT DELETE User Settings
4. Start the game, Continue and it will reload to a point before you started the mission.
Jeżeli to nie podziała, to pozostaje ci wczytać wcześniejszy sejw.
 
Top Bottom