`Niebieski ekran` w Wiedźminie 2

+
Status
Not open for further replies.
`Niebieski ekran` w Wiedźminie 2

Kiedy miałem patch 1.2 wszystko było wporządku. Kiedy zainstalowałem patcha 1.3 zaczął mi wyskakiwać `niebieski ekran` z plikiem nv4_disp.dll. Na innym komputerze [lepszym od mojego] z tym samym patchem to samo i ten sam plik. O co w tym chodzi , to coś z patchem
 
Komunikat BSODa wyraźnie wskazuje na problem ze sterownikami graficznymi.

Usuń stare sterowniki, użyj programu do czyszczenia pozostałości po sterownikach (np Drive Cleaner Pro), zainstaluj sterowniki na nowo. Zrób to, nawet jeśli masz już zainstalowane najnowsze możliwe stery.
 
Tego typu błędy, szczególnie z tym logiem błędu sygnalizują awarię sterownika karty graficznej. Najlepiej jest w takiej sytuacji wyrzucić stary sterownik i zainstalować najnowszy, w tym wypadku najnowszy sterownik Nvidii: Geforce 280.19 BETA.
 
ale to nie tylko na moim kompie się dzieje tylko już na dwóch z tym samym patchem i sterami. A poza tym to potem na nowe Wiedźmina zainstalować.
 
Nowy patch może powodować konflikt ze sterownikami dlatego zaleca się ich aktualizację.
 
Jeśli chcesz, po zmianie sterowników graficznych możesz przeinstalować W2. Na pewno nie zaszkodzi, ale nie jest to wymagane.
 
No właśnie ja mam tan sam problem. Po zainstalowaniu nowszego sterownika gdy maja mi się pokazać pulpit i ikony rozłącza mi monitor. Gdzieś czytałem że to jest wina za wysokiego odświeżania monitora. Ma ktoś jakieś sugestie?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom