Nieczytelne czcionki - ingame'owa "WEB"

+
Spotkałem się z chyba dość nietypowym błędem - w każdym razie, na żadnym z gameplayów, które widziałem nie zaobserwowałem niczego podobnego.


Po użyciu komputera w grze (opcja sieć), czcionki wyglądają brzydko - trochę jakby brakowało im danych, ostrości. W miejscach, gdzie są np. napisy typu "Web protected by..." w ogóle trzeba się domyślać, co jest napisane. Czcionki w ramach użytkowania komputerów/ekranów w świecie gry (sieć, ale również "pliki"/"wiadomości") zdają się nie mieć ostrych krawędzi i wykończenia, przez co drastycznie spada ich czytelność.


Ciekawe jest to, że błąd występuje... losowo i w różnym natężeniu. Np. internet w mieszkaniu V jest prawie nieczytelny, a skorzystanie z komputera na mieście albo w lokacji z misją (dla tych samych stron) jest już zauważalnie łatwiejsze, a czcionki - bardziej czytelne (choć wciąż jeszcze nieostre). Podobny problem jest w przypadku przesuwających się napisów na pasku wiadomości w TV w świecie gry. Pozostałe napisy (opisy przedmiotów, zadań, ekwipunku, dialogi, a nawet napisy na murach) są ostre.


Czy ktoś spotkał się może z podobnym problemem? A może udało się go naprawić? ;)


Konfiguracja:

Geforce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Ventus OC, sterownik NVidia 461.72 (25.02.2021), Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU, 16 GB Ram, Win 10 Pro (20H2, kompilacja 19042.844), bez skalowania ekranu (100%, natywna rozdzielczość 1680x1050)
 
Top Bottom