Niedziałające wszczepy

+
Cześć.

Mam taki problem, po skończeniu 2x fabuły na jednym save, u ripperów pojawiły mi się wszystkie wszczepy, każdy ma takie same i w menu wyboru mam dopisek, że mam to w EQ
Tak więc uznałem, to za miłby bug, bo nie muszę szukać legendarek u każdego z osobna bo każdy ma to samo (czyli moje EQ)

Problem jest taki, że po założeniu na przykład powłoki, która czyni mnie niewidzialnym na 15 sekund, zmienieniu kółka myszy właśnie na taką umiejętność, to V wciąż strzela rakietami, mimo, że ta umiejętność jest "schowana" a wybrana jest inna.
Tak samo w menu wszczepów jest napis "Nie zainstalowano wszczepów" mimo, że mam wybrane wszcepy w tym slocie.

Na skórze mam 3, pancerz, elektryczność i własnie niewidzialność, a pisze, że nic nie wybrałem w tych slotach
5.png
4.png
3.png
2.png
 
Popraw mnie, ale kamuflaż optyczny nie jest normalnie dostępny i wymaga zmodowania / odblokowania przez konsolę?

No cóż, oczywiście możliwe jest, że napotkałeś na "normalny" bug, ale najbardziej prawdopodobne jest, że bug wynika właśnie z zainstalowanych modów / wykorzystania konsoli. :(
 
Popraw mnie, ale kamuflaż optyczny nie jest normalnie dostępny i wymaga zmodowania / odblokowania przez konsolę?

No cóż, oczywiście możliwe jest, że napotkałeś na "normalny" bug, ale najbardziej prawdopodobne jest, że bug wynika właśnie z zainstalowanych modów / wykorzystania konsoli. :(
Konsolę mam, bo wymagał tego jakiś mod, już nie pamiętam jaki, ale nie grzebałem tam nic bo komend nie znam, a nie chce mi się ich szukać.

Po prostu chciałem sprawdzić, czy mam jakieś nowe wszczepy może po skończeniu fabuły i kilku nowych side questach
I mam to co na zdjęciu, 100% wszczepów w EQ

kamuflaż optyczny nie jest normalnie dostępny
Jesteś na 100% pewny, że nie można go nijak zdobyć/odblokować etc/
Bo jeżeli tak, to wyjaśnia czemu nie mogę go użyć i problem się sam rozwiązał

Jest może jakiś mod/komenda do usuwania itemow z EQ?
Bo wszczepów nie ma jak usunąć/sprzedać, a pozbyłbym się tego co mi się zbugowało
 
Nie da się go zdobyć w normalnej rozgrywce.
Ok, w takim razie problem się rozwiązał, czemu go użyć nie mogę.
A szkoda, bo pomysł mega fajny i potrzebny do niektórych misji, żeby jak szczur nie kucać całą grę.

Jak wyżej, kojarzysz może sposób czy jest do usuwania tego?
Bo auto save nie mam już tak daleko, a nowej gry nie chcę startować znow.
A usunąłbym to sobie jak i kilka innych wszczepów
 
Jak wyżej, kojarzysz może sposób czy jest do usuwania tego?
Bo auto save nie mam już tak daleko, a nowej gry nie chcę startować znow.
A usunąłbym to sobie jak i kilka innych wszczepów

Nie pomogę, gram na Xbox Series X.
 
Nie pomogę, gram na Xbox Series X.
Rozumiem.

Jeszcze z takim pytaniem, bo nie ma jakiegoś tutoriala dla UI gracza.

"Nie zainstalowano wszczepów" chodzi o to, że nie ma tych dodatków do nich?
Czy to też bug z napisem obok wszczepów, bo widzę nie ma go tylko przy dłoni, hackach i oku
 
Ok, w takim razie problem się rozwiązał, czemu go użyć nie mogę.
A szkoda, bo pomysł mega fajny i potrzebny do niektórych misji, żeby jak szczur nie kucać całą grę.

Jak wyżej, kojarzysz może sposób czy jest do usuwania tego?
Bo auto save nie mam już tak daleko, a nowej gry nie chcę startować znow.
A usunąłbym to sobie jak i kilka innych wszczepów


Gram na Stadii więc mody niedostępne ale trochę się tu na czytałem na nexusie jest mod do edycji zapisów w którym możesz usunąć co chcesz z ekwipunku czy wszczepów
Post automatically merged:

Rozumiem.

Jeszcze z takim pytaniem, bo nie ma jakiegoś tutoriala dla UI gracza.

"Nie zainstalowano wszczepów" chodzi o to, że nie ma tych dodatków do nich?
Czy to też bug z napisem obok wszczepów, bo widzę nie ma go tylko przy dłoni, hackach i oku

Dokładnie tak jak na razie to pozycje w których nie dodajesz ulepszeń może w przyszłości będzie szansa na skorzystanie z tych opcji
 
Top Bottom