Nieprawidłowe działanie karty Letho z Gulety

+
W przypadku posiadania na ręce Egana Letho blokuje Płotkę tylko na stole, po przeniesieniu na cmentarz Płotka nie jest zablokowana tj. "wyciąga" się z talii po zagraniu Assire.
 
W przypadku posiadania na ręce Egana Letho blokuje Płotkę tylko na stole, po przeniesieniu na cmentarz Płotka nie jest zablokowana tj. "wyciąga" się z talii po zagraniu Assire.

To jest prawidłowe działanie. Płotka po powrocie do talii traci wszelkie znaczniki czyli w tym przypadku zablokowanie (analogicznie do innych kart wrzucające zablokowane karty na powrót do talii np. Dar Lasu) więc jej zdolność odpala się po zakończeniu rozpatrywania zdolności Assire (bo jest złotą kartą).
 
W tym rzecz, że Płotka traci te znaczniki tylko wizualnie (nie ma ikonki zablokowania), a w rzeczywistości wygląda to tak, że Płotka zablokowana np. Dorregaray'em lub Aguarą po wtasowaniu przez Assirę nie wzywa się w ogóle (Sprawdziłem to na treningówce). A w przypadku gdy blokowałem Płotkę przeciwnika za pomocą Letho, to ta normalnie się wzywała po wtasowaniu.
 

Lexor

Forum veteran
W tym rzecz, że Płotka traci te znaczniki tylko wizualnie (nie ma ikonki zablokowania), a w rzeczywistości wygląda to tak, że Płotka zablokowana np. Dorregaray'em lub Aguarą po wtasowaniu przez Assirę nie wzywa się w ogóle (Sprawdziłem to na treningówce). A w przypadku gdy blokowałem Płotkę przeciwnika za pomocą Letho, to ta normalnie się wzywała po wtasowaniu.

Blokowanie jednostek jest obecnie mocno zbugowane. Oficjalnie powinno być tak, że jednostka traci bloka po zejściu na cmentarz. Bug polega na tym, że (o ile dobrze pamietam) jeśli jednostka z blokiem pozostanie do końca rundy na stole (nic jej nie zabije) to ten blok na niej zostaje.
 
Top Bottom