Niesamowity Rok Wiedźmina -- Nowy Zwiastun Dostępny

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Niesamowity Rok Wiedźmina -- Nowy Zwiastun Dostępny



To był naprawdę udany rok dla Wiedźmina! Poniżej kilka słów od Konrada Tomaszkiewicza, naszego Game Directora.

“Ten rok był niesamowity dla całego naszego zespołu. Wydaliśmy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, RPGa, nad którym pracowaliśmy przez naprawdę długi czas. Zrobiliśmy również wszystko, żeby gracze otrzymali jak najwięcej darmowych DLC. Nie spoczęliśmy na laurach i wydaliśmy pierwsze rozszerzenie -- Serca z Kamienia, które zostało bardzo dobrze odebrane przez graczy i dodało więcej zawartości do i tak już kompletnej gry. Poprawiliśmy i zmieniliśmy wiele elementów rozgrywki. Obecnie pracujemy nad drugim i zarazem ostatnim dodatkiem, zatytułowanym Krew i Wino, który będzie dostępny w 2016 roku. W ramach podziękowania za niesamowite wsparcie przygotowaliśmy coś specjalnego! Miłego oglądania!”



 
Dziękuję z całego serca, za fenomenalną grę i dodatek, nie mogę się doczekać kolejnego :) Najbardziej mnie jednak smuci to zdanie:
Obecnie pracujemy nad drugim i zarazem ostatnim dodatkiem...
Liczyłem na jeszcze co najmniej jeden :( Pozostaje liczyć na lepsze narzędzia moderskie i kreatywność graczy.

Liczę na to że zgarniecie wszystkie możliwe nagrody GOTY zasługujecie na to, wasze zdrowie!
 
Gra jest fenomenalna a sam dodatek przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Najlepszy dodatek do gry w jaki kiedykolwiek było mi dane zagrać. I za to Wam bardzo dziękuję i gratuluję.
:pride:
Smuci mnie natomiast fakt iż Krew i Wino będzie ostatnim dodatkiem do W3, po cichu liczyłem na jeszcze co najmniej dwa. Oczywiście wiadomo w większym odstępie czasowym.
:geraltsad:
 
Jeśli mam być szczery to po obejrzeniu tego materiału miałem nadzieję, że może coś mi się przewidziało i tego wideo tak naprawdę nie ma (ewentualnie jest to praca jakiegoś mało uzdolnionego fana bez większego wyczucia muzycznego).

Trailer nie ma ładu ni składu i jest zupełnie niedopasowany do muzyki (a już sam wybór akurat tego utworu pozwolę sobie przemilczeć, bo to nawet nie zero lecz minus polotu).

Jeśli istnieją jakieś słowa mogące trafnie określić ten zwiastun, bez wątpienia są nimi chaos oraz brak pomysłu.

P.S. Ja, na miejscu RED'ów, z czymś takim wstydziłbym się pokazywać publicznie (poza własnym biurem).
 
Last edited:
Widzę, że forum nic się nie zmieniło i ostatni bastion wiedźmińskich ideałów ciągle stoi na straży jakości ;). I dobrze niech stoi, tylko znowu zapominacie o jednej ważnej rzeczy. Nie jesteście targetem.
To nie jest wideo skierowane do fanów mające jakkolwiek zrobić nam dobrze. To jest film skierowany do nowych graczy. Do osób, które jeszcze o Wiedźminie nie słyszały, albo słyszały ale z jakiś względów gry nie kupiły (jeszcze). I w rezultacie nie ma co oceniać tego materiału pod kątem artystycznym (tzn. można, ale imho szkoda czasu), bo to nie jest animacja startująca w konkursie na krótki metraż, a reklama. Z ładnymi, momentami efektownymi ujęciami i może i nie pasującą do klimatu gry, ale zapadającą w pamięci muzyką.
Tak, wiem, każdy trailer jest w pewnym sensie reklamą i oczywiście zawsze można zrobić coś lepiej, ale patrząc chociażby na reklamy w tv, nie wszystkim się chce i nie każdemu starcza budżetu ;). A, to niewątpliwie nie jest główne uderzenie marketingowe, a bonus.

tl;dr: Bardzo fajna reklama w sam raz na przedświąteczną gorączkę.
Twórcom gratuluję gry, nagród i miliona monet, oraz życzę wysokiej sprzedaży w nadchodzącym okresie (święto indyka tuż, tuż).

***
Po obejrzeniu tego trailera nie zagrałbym w tę grę. Dno dna, niestety.
Jeśli, to jest dno, dna, to ja się pytam gdzie jest trailer Rage & Steel? Rozumiem, że wideo może się nie podobać, ale umiar w krytyce warto zachować, bo łatwo później o problemy ze skalą. Tak samo jak dziennikarze sportowi często pisząc o deklasacji zrównali zwycięstwa 3:0 i 6:0.
 
Last edited:
Wg mnie trailer jako zajawka skierowana do osób, które jeszcze gry nie kupiły jest co najmniej dobry. Epickie sceny, wpadająca w ucho muzyka, czego tu chcieć więcej. Tak jak @Maciekw.132 zauważył grupą docelową tego trailera nie jest grupa najbardziej zagorzałych fanów. A mi chociaż pośrednio do tej grupy się zaliczam i tak trailer się podoba :p.
 
Przecież to jest gorsze. I wątpię, żeby nowi fani byli targetem. Same spoilery, zero rozgrywki, krwi i flaków.

Chyba odrobinę przesadzacie :). Trailer jak jego zakończenie wskazuje ma pewnie głównie zachęcać do kupna w okresie przedświątecznym. Z tymi spoilerami też bym nie przesadzał, bez znajomości gry ciężko się ich dopatrzyć. Nawet w ostatniej scenie, bo żeby się go dopatrzyć trzeba znać sagę.
 
Przecież to jest gorsze. I wątpię, żeby nowi fani byli targetem. Same spoilery, zero rozgrywki, krwi i flaków.
Jeśli nie grałeś to nie wiesz, że to są spojlery. Skąd ludzie nie grający mają wiedzieć, że scena x jest ważna fabularnie? Poza tym w większości są to sceny z dalszych części rozgrywki, po 50h nie jeden i nie jedna o nich zapomni.

A jeśli ten materiał jest dla ciebie gorszy od R&S, to wybacz, ale nici porozumienia w tym konkretnym temacie nie znajdziemy żadnej. Dla mnie to wideo jest jest jakieś 10 razy lepsze od tamtej sieczki. No ale gusta są różne. Warto je szanować, ale zgadzać się nie musimy :p.
 
Nie powiem, że ten trailer jest gorszy od R&S, bo jednak trochę mu do tego brakuje, ale to nie znaczy, że jest dobry. O ile w R&S była kiczowata sieczka obdarta z głębi i klimatu, to przynajmniej jasny był przekaz.
A tu to tak nie wiadomo o co chodzi. Ktoś wziął przypadkowe z gry sceny (chociaż tyle, że nieźle się one prezentują) i okraszono osłuchanym do bólu motywem. I też wątpię, że to jest skierowane do potencjalnych nabywców. Bo co taka osoba, która to obejrzała a nie miała wcześniej kontaktu z grą, może z tego traileru wywnioskować? Nie wie właściwie co się dzieje na ekranie. Jedyne informacje jakie się pojawiają to oceny od portali i innych takich.
Spod ręki niektórych fanów powstało parę zwiastunów, które jednak prezentują się kilka razy ciekawiej niż to :(.
 
Jest to jedyny trailer, który mnie nie urzekł. Ani w większym, ani mniejszym stopniu. Owszem, jest solidny i pokazuje z gry niemało, ale brak mi w nim spójności. Muzyka moim zdaniem absolutnie nie trafiona - taka patetyka nie pasuje mi do wiedźmińskiego świata. Koledzy wspominali o tym, iż nie jesteśmy targetem tego trailera. Szczerze przyznam, że gdybym nie znała Sagi i Wiedźmina w ogóle, raczej nie zakupiłabym gry po obejrzeniu. Bo mnie ten trailer nie porywa.
Ale ja najwyraźniej mam nieco inny gust, ponieważ Gniew i Stal jest moim ulubionym trailerem zaraz po Mieczu Przeznaczenia. Oglądając Gniew i Stal mam zawsze, ale to zawsze ochotę zaraz odpalić Wieśka. Po obejrzeniu tego trailera jakoś tak średnio. Ale to pewnie dlatego, iż boję się znów na mieszkaniu usłyszeć "znowu grasz w Wiedźmina? o_O" ;)
 
Eeee, liczyłem że chociaż po premierze zrobicie jakiś wypasiony, bijący na głowę SoD trailer. No, może przy innych okazjach, bo ten jest dość lichy a muzyka kiepska, niepasująca i bezpłciowa do bólu.

Spoilery można przełknąć, bo jest grubo po premierze, no ale to i tak jeszcze nie to :p
 
Eeee, liczyłem że chociaż po premierze zrobicie jakiś wypasiony, bijący na głowę SoD trailer.

Od premiery jest już tylko downgrade ;) ...

---------- Zaktualizowano 22:02 ----------

Właśnie. Może to tak miało (metaforycznie) pokazać proces pogorszenia gry na przestrzeni czasu - zaczynaliśmy od świetnej grafiki i cudownych trailerów, a od Starszej Krwi mamy coraz większe załamanie (już nie na polu graficznym, bo tam już nie ma sensu nic psuć - konsole, gorzej lub lepiej, ale już to uciągnęły).
 
Mnie bardziej od tego trailera drażni słowo epic. Teraz albo wszystko jest epic, albo jest do dupy. Ale najbardziej irytuje mnie tłumaczenie epic jako epicki. Przecież epic w 95% przykładów nie ma nic wspólnego z epiką, do ciężkiej cholery.
 
Najlepszy trailer to, dla mnie przynajmniej, był "Go Your Way". Nie zliczę ile razy go obejrzałem. Wcześniej planowałem wymianę komputera jakoś właśnie teraz na Święta. Po obejrzeniu wziąłem kartę, poszedłem do sklepu i kupiłem nowego składaka na dzień następny:p To się nazywa reklama.
 
Top Bottom