Nieskompresowane wersje zwiastunów W3/W2/W1

+
Nieskompresowane wersje zwiastunów W3/W2/W1

Witam. Szybkie pytanie, ma ktoś pomysł skąd mogę zdobyć nieskompresowane wersje zwiastunów? Najbardziej zależy mi na tych z części trzeciej, ale jakby się udało to chętnie przygarnąłbym też te z dwójki i jedynki.

Może ktoś posiada takową kolekcję na swoim dysku?
 
Na Gamersyde byłem i okazuje się, że starsze zwiastuny najwyraźniej zajmują im zbyt dużo przestrzeni, więc ograniczyli się do opcji stream ;/ Udało mi się tam zdobyć np. zwiastun Serc z kamienia, czyli najnowszy.

EDIT: Ehh, w wypadku starszych filmów opcja download jest dopiero po "stream", przeoczyłem to, dzięki :)

EDIT 2: Jednak nie, "download" przenosi z powrotem do ekranu, w którym jedyną opcją jest właśnie "stream" ;/
 
Chyyba uczciwe, ale tylko 720p xD Dobra, pewnie wiele więcej nie da się zdziałać, ale jakby ktoś jeszcze wpadł na jakiś pomysł to chętnie się dowiem :)
 
Odnośnie W3 mogę Ci pomóc. Przy okazji publikacji każdego trailera udostępniana jest do pobrania jego wersja nieskompresowana na naszym serwerze FTP. Daj znać które filmy Cię interesuja, a ja postaram się zdobyć link ;)
 
Ooo, pięknie dziękuję :D

W sumie to interesują mnie.. wszystkie zwiastuny jakie możesz zaoferować, serio. Mam plan jak je ładnie połączyć i im więcej materiału bez kompresji tym lepiej.

EDIT: W sumie trochę to da się sprecyzować, bez premierowego zwiastuna Serc z Kamienia i wszelakich teaserów, których scenki znajdę też przecież w finalnych zwiastunach.
 
Last edited:
Top Bottom