Niesportowe i chamskie zachowanie.

+
Status
Not open for further replies.
Niesportowe i chamskie zachowanie.

Ja rozumiem, że można się wkurzyć kiedy się przegrywa, wiem to aż za dobrze, ale zachowanie z którym się dzisiaj spotkałem jest poniżej krytyki.
Opowiem od początku. Grałem na potwory. Sytuacja pod koniec wyglądała następująco: przeciwnik miał na stole Ukrytego za 25 i Nekkera za 11 i 1 kartę w ręce. Ja miałem na stole z 12 pkt a w rece Letho i Petera. Rzuciłem Letho na Ukrytego. Przeciwnik rzucił Ekkimę. Mówię, po grze, ale nie, ten zeżarł Ukrytego zamiast Nekkera który dałby mu dodatkowe 12 pkt z kolejnego Nekkera. Pokonałem go obniżając Ekkimie życie do 3.

Po wszystkim gość zaprosił mnie do znajomych. Mówię: "Spoko, pewnie chce rewanżu, chętnie zagram. Albo chce się wyżalić, że wie o swoim błędzie."
Nie wiem, ale przyjmuję zaproszenie.
Otrzymuję to co na załączonym screenie i od razu usunięcie ze znajomych. Po prostu gość się wyżył za nic i uciekł.
I nie zgadzam się z jego opinią, bo grałem Morvranem, a to nie jest rak tej gry ;)
Fajnie jak ktoś by się zajął takimi ludźmi i przeniósł ich do odpowiedniego wymiaru.
Warto też pomyśleć nad opcją reportowania takich graczy.
 
Jakkolwiek piętnowanie chamskiego/szczeniackiego zachowania jest w moim przekonaniu właściwe i wskazane, to lada chwila Twój post i tak będzie zedytowany przez moderację. Osobiście miałem dwa razy sytuację, że po meczu dostałem zaproszenie. Pierwszy klienta odrzuciłem (3 razy musiałem to zrobić), ale z drugim postanowiłem dla potwierdzenia własnej teorii zaakceptować. Dostałem dokładnie to czego się spodziewałem - bluzgi oraz insta wyrzucenie z listy znajomych.

Ogólnie zalecam wszystkim nigdy nie akceptować zaproszeń po meczu. Szansa, że jest to coś innego niż wiązanka bluzgów jest minimalna.
 
Ja ze dwa razy chciałem kogoś zaprosić i to po przegranej. Dodatkowo w celu pogratulowania, za rozegranie na prawdę epickiego meczu ( z obu stron ), takiego który zdarza nam się raz na 100 meczy, albo i rzadziej.
Co prawda popieram piętnowanie takich zachowań i wprowadzenie opcji raportu ( tylko ile z tych raportów będzie robiona na złość?), ale z drugiej strony, nie od dziś człowiek "siedzi" w necie i chyba każdy powinien się już nauczyć olewać takie akcje. Po mnie osobiście spływa to jak po kaczce, ba, nawet się śmieję i cieszę, że ktoś po drugiej stronie jest teraz zdenerwowany :)
 
bizonsky;n9632581 said:
Po wszystkim gość zaprosił mnie do znajomych. Mówię: "Spoko, pewnie chce rewanżu, chętnie zagram. Albo chce się wyżalić, że wie o swoim błędzie."
Jesteś naiwny jeżeli sądzisz, że po porażce ktoś zaprasza cię do znajomych nie mając na celu zwyzywania cię. Naprawdę nie ma co liczyć na dobre intencje innych graczy nawet, jeżeli jest to społeczność Gwinta.
 
Na forum nie ma przyzwolenia na publiczne piętnowanie innych osób nawet jeśli zachowują się w tak nieprzyjemny sposób. Jeśli inny gracz cię obraża to możesz wysłać stosowne zgłoszenie do supportu. Temat zamykam, w razie dodatkowych pytań zapraszam na PW.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom