Nieudany klon HSa

+
A oto jak RNG i najgłupsza mechanika Gwinta czyli ingerancja w czyjąś talie psuje rozgrywke, taktyke i wrażenia z gry, ingerencja w czyjś deck to największa kupa i niedorzeczność. Druga karta która mi ukradł to ragh nar roog, niestety robiąc screena nie złapałem dobrze momentu. I tak oto mimo wygrania 1 rundy w bardzo dobrym stylu i spasowaniu drugiej, przegrałem trzecią, bo pojawiła się różnica 3 złotych kart między mną, a przeciwnikiem (jedna wywalona z decku druga skradziona). TAK 3 ZŁOTYCH KART, to kolosalna przewaga i nie do skontrowania w żaden sposób.
Edit: Zapomniałem dodać, że Artaud Terranova została mi wywalona z decku w identyczny sposób 2 gry pod rząd, także pozdrawiam RNG i ta wspaniała mechanike
Shitgard.jpg
 
Odinstaluj grę bo tu nikt Cię nie pocieszy czy przytuli z tego powodu. Taki jest Nilfgard, ktoś ma radochę a ktoś się zdenerwuje. Normalnie padnie kilka wulgów pod nosem i gra dalej, nie leci z kolejnym tematem co miesiąc na forum.
 

Lexor

Forum veteran
Zakładanie kolejnych wątków nic nie zmieni w tego typu tematach (i raczej nie jest zgodne z net-etykietą).
 
Last edited:
Dlatego gwint nigdy nawet trochę nie zbliży do ilości graczy którą posiada hs przez te wszystkie lata, możliwość przekupywania/wyrzucania tworzy tak duży bullshit w tej grze że odrzuca dużą ilość osób która chciałaby w ogóle zacząć w to grać

:shrug:

 
Top Bottom