Niewyraźny obraz podczas poruszania się.

+
Hej,

Sprawdźcie proszę dwa filmy, które zrobiłem, i powiedzcie mi czy widzicie coś szczególnego?
np. w 20stej sekundzie i dalej, napis na billboardzie robi się niewyraźny gdy ruszam kamerą lewo/prawo


Gdy nie poruszam myszką, obraz jest ostry. Jednak kiedy poruszam się, zwłaszcza w lewo/prawo, obraz jest nieco „zniekształcony”? To tak, jakby tracił wyrazistość.

Widziałem wiele filmów yt i nie zauważyłem tego samego problemu. Daje mi to tylko Cyberpunk. Inne wymagające gry, np. Metro Exodus nie dają takich samych wyników jak ta.

Jakby co, to ustawienia:
-wszystko max
- synchronizacja pionowa włączona
- ziarno filmu off
- chromatyczny ab.off
- blurr off
- bez dlss

Może jest to związane z fps? Gra działa płynnie, bez kłopotów i najniższych klatek na sekundę 45, a najwyższych do 70.
Pomińmy również niezbyt płynny ruch myszy.

Może mam urojenia? -_-
 
Kompletnie nie wiem co masz na myśli. Moim zdaniem wszystko wygląda okej, poza tym ruchem myszką, który woła o pomstę do nieba... Szczególnie w przypadku, kiedy prosisz o ocenę płynności gry czy właściwie zniekształcenie obrazu.
 
Jak dla mnie wszystko tu jest OK.
Ja w grze wyłapywałem bardzo często działanie głębi ostrości - na pierwszym planie ostrość była idealna ale na drugim lekko rozmazana. Jak ruszyłem myszą aby zmienić centralny punk patrzenia np na drugi plan to stawał się on wyraźny natomiast pierwszy plan robił się lekko rozmazany. Ale imho tak mam być.
 
Top Bottom