Night City [otwarte całą dobę]

+
Ja z małą uwagą odnośnie nowego forum (początkowo miałem napisać w odpowiednim wątku ale ten jest zamknięty :p ).

Otóż czemu przycisk "Edytuj" jest bardziej na prawo (w sumie drugi od lewej w naszych postach, które możemy edytować), przez co niejako jest DRUGIM napotykanym przez naszą myszkę (czytamy od lewej do prawej - czyż nie? ), a stąd niejako mniej ważnym. Pierwszym w kolejności jest... "Raportuj".

Rozumiem, więc iż mamy (przede wszystkim) "donosić" na własnych siebie? :LOL:

P.S. Da się w ogóle zaraportować własny post? Na serio pytam.
 
Jaką fajną pogodę mamy w ostatnich dniach, a to nie koniec...

W przyszłym tygodniu przez niemal wszystkie pracujące dni (poza poniedziałkiem) w Warszawie będziemy doświadczać temperatur powyżej 30 stopni (z kulminacją w czwartek 34 °C).

Aż chce się żyć (i pracować :p).
 
Jaką fajną pogodę mamy w ostatnich dniach, a to nie koniec...

W przyszłym tygodniu przez niemal wszystkie pracujące dni (poza poniedziałkiem) w Warszawie będziemy doświadczać temperatur powyżej 30 stopni (z kulminacją w czwartek 34 °C).

Aż chce się żyć (i pracować :p).

Zawiało biurowymi ciurami z klimatyzacją, a więc w takich warunkach zapraszam serdecznie do prac w lesie :p
 
Tia... praca w klimatyzowanych biurach. Najpierw trzeba w takich miejscach pracować :p.

Dobrze, że jest chociaż ten obowiązek dostarczenia pracownikom wody przy wysokich temperaturach panujących w miejscu pracy. Jednak już o sugerowanym skracaniu godzin "harówki" pracodawcy nie chcą nawet słyszeć...
 
Ale jakiej wody? Tej zaparzonej bisfenolem? No to ja podziękuję :p
Co do pracodawcy to ja już wolę go nie mieć, choćby i świętym był a intensywność harówki i jej czas wolę sam ustalać.
Jak tak patrzę na siebie i obrany przeze mnie system pracy to wydaje mi się. że ten feudalizm był o niebo lepszy od tej panującej obecnie demokracji. Ale mówię, mi się tak tylko wydaje, a gro społeczeństwa uzna to za bluźnierstwa.
 
Prawie w sedno, jako kosiarz lub inaczej osoba pielęgnująca uprawy leśne prowadząca własną działalność gospodarczą. Praca w godzinach 5-11 (nie powiem, że lekka) a reszta dnia wolnego, w zgodzie z sumieniem i systemem (nie wiem jaką buźkę wstawić ha ha)
 
Co się stało z tym Forum? Dlaczego od blisko miesiąca w niegdyś (pod inną nazwą) najpopularniejszym temacie nikt nic nie pisze? :eek:
 
Top Bottom