Night City [otwarte całą dobę]

+
Nareszcie dotarła do mnie kartka świąteczna - jak zwykle Poczta Polska dała ciała, choć cieszę się, że nie zaginęła gdzieś w czeluściach toreb listonoszy. Gdyby nie wczytująca się wiedźmińska bombka na okładce, to mógłbym potraktować ją jako wczesną kartkę Wielkanocną :p. W swej skromności jest po prostu piękna :love:. To najfajniejszy prezent, jaki dostałem w tym roku pod choinkę.
 
Jeszcze jedna wizja 2019 roku mi się przypomniała. Prolog do Batman Beyond rozgrywał się właśnie w tym roku :D Potem akcja przeskakuje o 20 lat do przodu, ale jednak.


Fajny był ten serial, ciekawe czy po tylu latach dalej by się to dobrze oglądało :unsure:
 
Co tam słychać Net-Runnerzy? Jest czas i ochota na gry? Raczycie sie dobrą lekturą, sztuka teatralną. Patrzycie w gwiazdy? Trenujecie coś?
 
Nadrabiamy zaległości w polskiej literaturze fantastycznej. Ostatnio doszedł jeden taki, co pisuje bardzo fajne miniaturki oparte na uniwersum Cyberpanku (Cyberpanka? - nie wiem, jak to się odmienia :p), tak zwane "cyberfraszki". Słyszałeś o nim? ;)
 
Co tam słychać Net-Runnerzy? Jest czas i ochota na gry? Raczycie sie dobrą lekturą, sztuka teatralną. Patrzycie w gwiazdy? Trenujecie coś?

Odliczam dni do premiery, chociaż nie znam daty, a w międzyczasie ogrywam to co dostałem za darmo i jeszcze nie sprawdziłem. :D
 
Ochota jest, gorzej z czasem.

Ale staram się regularnie wygospodarować sobie trochę czasu na gry - bez tego jest mi jakoś smutno :D
 
Nadrabiamy zaległości w polskiej literaturze fantastycznej. Ostatnio doszedł jeden taki, co pisuje bardzo fajne miniaturki oparte na uniwersum Cyberpanku (Cyberpanka? - nie wiem, jak to się odmienia :p), tak zwane "cyberfraszki". Słyszałeś o nim? ;)

Coś kojarzę. Mam nadzieję, że typ będzie miał trochę więcej czasu na pisanie, bo na razie strasznie napina grafik, żeby sobie sprawić przyjemność stawiania literek pomiędzy pracą a spańskiem. ;)

@MajorKaza , @Vattier a kupka gier, które chce się ograć dalej rośnie :). Ja mam już ponad 300 licząc PC i konsole tej i poprzedniej generacji (plus PS2). No i czekam na guzik zakupu kolekcjonerki Cyberpunk 2077 i PS4 Pro z The Last of Us Part 2, jeśli będzie jakaś specjalna wersja.
W tej chwili robię sobie małe sesje z Flame in the Flood. Zginąłem już z głodu, od gronkowca (bo nie opatrzyłem rany), dwa razy przy rakiecie zabił mnie niedźwiedź, a raz utonąłem. Choć powtarzalna to nadal świetna gra. Ma w sobie mocny topos drogi i wędrówki, a przy tym zręcznie udaje survivale (szczególnie Don't Starve).

flame in the flood copy.png
 
Najgorsze w tej kupce jest to, że zanim człowiek wybierze jaki tytuł napocząć, przybędą mu dwa kolejne. I nie wiadomo, czy pozostać przy swoich wstępnych typach, czy zacząć wybieranie od początku uwzględniając nowo przybyłe tytuły. o_O
Najczęściej sięgam wtedy po książkę, dzięki czemu nic nie zakłóca wzrostu kupki :).
Ja już teraz nawet na stronie łowców zacząłem wybrzydzać, bo nie sposób nadążyć za darmówkami.
 
Jako cybertechnik najwyższej klasy i zafiksowany fixer stwierdzam z całą pewnością, że to piprztyk. Ewentualnie, po dłuższym namyśle, stawiam również na wichajster lub nypel. W ostateczności dzyndzlok.
 
Top Bottom