Night City [otwarte całą dobę]

+
Cisza przed burzą?



:p
 
A ja postanowiłem sobie umilić oczekiwanie na Cyberpunka i zawiesić coś takiego:










Post automatically merged:

A tutaj jak wyglądają na ścianie (bez folii zabezpieczającej):



Jakość jest całkiem niezła:

 
Last edited:
Nie mam zbytnio miejsca na plakaty, ale czekam na figurki. Ta wygląda świetnie i cena jest w miarę spoko :)
Tylko pytanie, czy rzeczywiście będą wyglądać tak jak na tym zdjęciu. Bo za 150 zł zazwyczaj dobrej figurki się nie kupi, no ale zobaczymy jak się pojawią.
 
Tylko pytanie, czy rzeczywiście będą wyglądać tak jak na tym zdjęciu. Bo za 150 zł zazwyczaj dobrej figurki się nie kupi, no ale zobaczymy jak się pojawią.
Też się nad tym zastanawiam. Trzeba jednak przyznać, że na zdjęciach wygląda całkiem spoko.

BTW.
W niektórych sklepach ta sama figurka kosztuje 100zł więcej xD
 
Właśnie się pojawiły w sprzedaży nowe wzory tych plakatów

To ja mam te "stary" wzory, ale i tak bardzo mi się podobały.

Z tych nowszych chyba najlepszy jest Trauma Team (kto wie może kiedyś uzupełni moją kolekcję).
 
Też się cieszę. Kiedy piwo stawiasz? :beer:
Z tej okazji mogę ułożyć tobie jakiś urodzinowy wierszyk, albo fraszkę ;)
 
Mi też (właśnie) minęło 13 lat na tym forum (w tym ponad 7 lat czekania Cyberpunk 2077 :p ).

Szmat czasu :eek: ...
 
Dadaistycznie dadam jako sześciolatek.
Wciąż pamiętam mój pierwszy, niechlubny post za 'szczeniaka'. Założyłem całkowicie nowy wątek, żeby się spytać czy koszulki z profilem Geralta są tylko dla Redów czy można je gdzieś nabyć. :D
fafe.png
 

Attachments

  • fafe.png
    fafe.png
    377.2 KB · Views: 65
Last edited:
Dadaistycznie dadam jako sześciolatek.
Wciąż pamiętam mój pierwszy, niechlubny post za 'szczeniaka'. Założyłem całkowicie nowy wątek, żeby się spytać czy koszulki z profilem Geralta są tylko dla Redów czy można je gdzieś nabyć. :D
fafe.png

To chyba normalne, że każdy zaczyna od pytania :p Mój pierwszy post dotyczył "rękawa na grę" dodawanego jako prezent przy zamówieniu Wiedźmina na gram.pl :p
 
Czy ktoś z was ma te Cyberpunkowe Arctisy? Moje słuchawki przestają już powoli działać więc muszę kupić coś nowego i chciałem tym razem zainwestować jako że ostatnio używam słuchawek zamiast głośników.
 
Top Bottom