Night City [otwarte całą dobę]

+
Zwariował? Chcę mieć dwie, jedna na zapas. Wiadomka ^^
tenor-1.gif
 
Noooo… odkopano luźny wątek, zaroiło się od „Uznanych Użytkowników Budujących Forum”, w skrócie WO… a Ty?
Dla Boga, panie @W_Wallace! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz? Recki CP nie napiszesz? Rzetelnym, merytorycznym spamem we wątkach nie rzucisz?
 
Recki CP nie napiszesz?
Ale ja nie umiem w recki. Poza tym, boje się, że jak napiszę, że pewne aspekty gry mi się podobały i gra nie jest do końca taka zła, to oberwę widłami, albo rzuci się na mnie wściekły tłum, obleje smołą i obrzuci pierzem :p
 
Ale ja nie umiem w recki. Poza tym, boje się, że jak napiszę, że pewne aspekty gry mi się podobały i gra nie jest do końca taka zła, to oberwę widłami, albo rzuci się na mnie wściekły tłum, obleje smołą i obrzuci pierzem :p
Dlaczego tak myślisz, to przykre… przecież na forum jest mnóstwo tolerancyjnych osób, szanujących odmienne zdania, więc na pewno Ci wybaczą taką abominację ;p
 
Ale ja nie umiem w recki. Poza tym, boje się, że jak napiszę, że pewne aspekty gry mi się podobały i gra nie jest do końca taka zła, to oberwę widłami, albo rzuci się na mnie wściekły tłum, obleje smołą i obrzuci pierzem :p
Nie no, bardzo dobrze.

Nie od dziś wiadomo, że moderacja nie pozwala na krytykę, więc twój post się idealnie wpisze w narrację.
 
Czemu ulżyło? Może pod nowym kierownictwem CDPR w końcu wziął by się do roboty, a nie bimba sobie na lewo i prawo.

Jak dla mnie już i tak przestał być polską firmą, często nawet polskich tekstów nie umie poprawnie przedstawić w swoich grach.
 
Top Bottom