Night City [otwarte całą dobę]

+
Znowu czy ja o czymś nie wiem, ale dlatego, że jesteś ciekawy a ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła. (U mnie jest 23:00 )
 
Ale mówiąc ciekawy masz na myśli interesujący czy ciekawski? Bo to powiedzenie nie leży mi w kontekście jakoś.
 
Oby z tym przemeblowaniem forum znowu czegoś nie popsuli.

Ale sam fakt, że coś robią świadczy (zapewne) iż "coś się dzieje*"...



*czyżby Cyberpunk rzeczywiście maił się pojawić na tegorocznym E3 i stąd te ruchy?
 
Izengrin;n10798721 said:
Ludzie Co się z tym forum wyprawia?

 
Patrzcie państwo, Wallace'owi karczmę zamknęli...

Cóż to się dzisiaj na tym świecie dzieje.
 
Witam, witam. Ktoś coś może powiedzieć, co się staneo na forum? Wbiłem, chciałem poszukać jednego tematu, w którym wypowiedziałem się z 2 lata temu nt Wiewiórek - a tu lipa, bo działów nie ma xD (a wyszukiwarka jak nie działała, tak nie działa i musiałem ręcznie przekopać, na 20. stronie temat był).
 
Jawla;n10915100 said:
Witam, witam. Ktoś coś może powiedzieć, co się staneo na forum? Wbiłem, chciałem poszukać jednego tematu, w którym wypowiedziałem się z 2 lata temu nt Wiewiórek - a tu lipa, bo działów nie ma xD (a wyszukiwarka jak nie działała, tak nie działa i musiałem ręcznie przekopać, na 20. stronie temat był).

Była reorganizacja. Swoje wpisy możesz zawsze znaleźć w swoim profilu.
 
To niezła reorganizacja. Raczej antyorganizacja - wcześniej było wszystko ładnie pogrupowane, teraz wszystko do jednego wora xD
 
Zmiany idą Panie, zmiany...

Miejmy nadzieję, że związane z (prawdopodobną) "prawdziwą zapowiedzią" Cyberpunk 2077 na tegorocznych targach E3.
 
Związane, nie związane - byleby wyszło z nich coś lepszego niż, aktualny, pierdel, serdel, burdel xD
 
Top Bottom