Night City [otwarte całą dobę]

+
Czekam z niecierpliwością na CP2077, ale najchętniej pospamowałbym popisałbym nocami o Wiedźminie 4.
:unsure:
 
Forum odżyje jak już zapowiedzą kolejną grę w uniwersum Wiedźmina. Pewnie najwcześniej za jakieś 6-8 lat, bo po Cyberpunku ma być jakieś nowe IP :p
 
Forum odżyje jak już zapowiedzą kolejną grę w uniwersum Wiedźmina. Pewnie najwcześniej za jakieś 6-8 lat, bo po Cyberpunku ma być jakieś nowe IP :p
Za 6-8 lat, to ja pewnie już będę wnuki bawił :p. Ale preorderować kolejnego Wiedźmina mogę choćby już dziś. :D
 
Zawsze tak było, że po tym jak minie szum po wyjściu gry robiło się spokojnie. Tym razem skończył się pewien etap związany z Wiedźminem i część osób poznikała. Cześć osób pozostała :D. W związku z CP2077 pojawiają się nowe osoby, a po ogłoszeniu daty premiery wraz z podnoszeniem hypu będzie się stawać tłocznie, a spam zacznie się wylewać niczym wzburzone piwko
PIWKO w sumie po 12 więc już można :p
 
Podważanie podstawowej idei tego wątku przez moderatora, ts ts ts.

Chodziło o to że nie ma sensu czekać z piciem.

 
Podziwiam każdego kto napisał i obronił magisterkę jednocześnie pracując w zawodzie... tak bardzo się tego magistra nie chce, a tak blisko do końca. :confused:
 
Chodziło o to że nie ma sensu czekać z piciem.

Post automatically merged:

@Napoleon_Pl odwagi w siebie i rób swoje, a będzie dobrze. Jak ja pisałem magisterkę to było tak samo. Nagle zmywanie stawało się ważniejsze i cała masa innych pierdołek.
Zrób sobie plan dnia, tego co wymagasz od siebie względem rzeczy ważnych i pamiętaj by zostawić przy tym wszystkim jakąś chwilę przerwy dla siebie. Pewnie to wszystko wiesz, w końcu piszesz, że blisko do końca
 
Last edited:
Magisterka, hm. Napisana, obroniona, teraz... cóż, nie mam instrukcji. Wypalone i wyjałowione. Głupiutki jestem na akcję.
 
@Sylvin Czasu na czas dla siebie już prawie nie ma, bo do końca miesiąca pracę trzeba złożyć. ;) Ale najgorsze za mną - klikaset godzin badań.. czy raczej wyniki z nich już mam, teraz jakoś to idzie (ewentualnie dodatkowe badania dojdą ale to już niewiele bo i czasu mało) ale tej książki to się nie chce pisać. ;P
 
Za każdym razem, kiedy zobaczę w sieci jakąś wzmiankę o wiedźminie, to przypominam sobie o forum. I za każdym razem wygląda ono inaczej. Na szczęście poprzednie, białe, już zniknęło, bo musiałem je czytać w okularach przeciwsłonecznych, aktualne może zostać :3 @Napoleon_Pl najgorzej zacząć, ale jak już to zrobisz, to jakoś to leci (wiem, że ta rada będzie dla Ciebie niezwykle pomocna)
 
Top Bottom