Night City [otwarte całą dobę]

+
Niektórzy moim zdaniem zbyt szybko wieszczą śmierć telewizji. Tymczasem bariera technologiczna jest dla bardzo wielu ludzi jeszcze długo nie do przeskoczenia.

Wszystkie argumenty, które popełnił @HuntMocy są prawdziwe z punktu widzenia racjonalnego i świadomego (słowo klucz) odbiorcy, ale nie doceniacie siły i potęgi socjalizacji. Jest całe mnóstwo rejonów w naszym kraju, małych miasteczek, wsi, a nawet mniej rozwiniętych społeczno-kulturowo obszarów największych miast, gdzie zalety Internetu są jego minusami i znacznie wygodniej jest włączyć TV, tak jak robiło się to od zawsze i chłonąć przekaz.

Dość rzadko się zgadzamy, ale tym razem popieram w całej rozciągłości. Ja nie zgadzając się z wieszczeniem końca tv patrzyłem nawet szerzej niż tylko na te mniej rozwinięte regiony naszego kraju, ale też na olbrzymie rejony mniej rozwinięte na świecie (Azja, Afryka, Ameryka Płd.) gdzie nie tylko szybki internet, ale w ogóle internet jest dobrem luksusowym. Jednocześnie tv w tych rejonach jest dostępna, a miliardy ludzi w nich mieszkające ją oglądają. To że w Stanach, Europie, czy innych rozwiniętych regionach platformy oparte na stremingu będą coraz bardziej popularne, to może być prawda, ale nie można przez ten pryzmat przepowiadać końca tv wg mnie.
 
Jeśli chodzi o tradycyjne media, to do kilbelka zamiast ze smartfonem czy tabletem, najlepiej iść z gazetą. Elektronika nie na wiele nam się zda, gdy w najmniej odpowiednim momencie skończy się papier.
:D
 
W wieku 85 lat zmarł Jan Kobuszewski :( ...



Przyszło nam żyć w tych smutnych czasach, że widzimy jak umierają ostatnie prawdziwe legendy polskiego aktorstwa. Ech... niby śmierć naturalna rzecz i każdego z nas czeka, ale gdyby jeszcze byli godni następcy tych Wielkich Mistrzów (a tak, w najlepszym razie, mamy - w większości - miernoty).
 
Wspaniały, wielki Aktor przez duże "A". Serce bić przestało, ale pamięć o nim nie umrze jeszcze długo. [*]
 

Czemu jeszcze nikt nie komentuje :) ?
Mi osobiście w dalszym ciągu Henio średnio pasuje do Geralta. Za bardzo przyzwyczaiłem się chyba do postaci z W3..
 
Last edited:
Czemu jeszcze nikt nie komentuje :) ?
Mi osobiście w dalszym ciągu Henio średnio pasuje do Geralta. Za bardzo przyzwyczaiłem się chyba do postaci z W3..

Może i nie było mnie tu od dawna, ale nawet taka skamielina jak ja wie, ze istnieje coś takiego jak temat w którym można dyskutować o serialu Netflixa :p


P.S.
PanAndżej to miszcz :p
 
Odchodzą wielcy pamiętam jak w ramach ćwiczeń z angielskiego przed maturą obejrzeliśmy z anglistą "Żywot Briana" wielka szkoda.
 
Wszedłem ostatnio na mój profil i tak się zastanawiam... czy z racji upływu połowy wieku nie można by mi anulować tych trzech ostrzeżeń z pierwszego stycznia 1970 roku?



Niby owe ostrzeżenia nie wygasają nigdy ale trzeba mieć na uwadze, że wówczas były zupełnie inne czasy. Komputery na kartki i baaardzo wolny internet. Ot, ciemna komuna.
 
Top Bottom