Night City [otwarte całą dobę]

+
Nie, tylko czerwone hyperX-y z 7.1. Lubię, je, bo to kosmos jest, dźwiękowy orgazm.

Dużo dobrego słyszałem HyperX-ach, sam zastanawiałem się nad modelem Cloud Alpha. Co myślisz o mikrofonie, zależy mi na jakości bo mikrofon jest mi potrzebny do sesji.
 
Mikrofon jest ok, akceptowalnie. Wszystko słychać i nie ma szumów, ale nie ma jakiejś turbojakości mikrofonów wolnostojących.
 
1593676317623.png
 
Nie wiem który temat by do tego typu komentarzy pasował, więc piszę tutaj. Jakby co - proszę o przeniesienie :)

Ostatnio wróciłem trochę do oglądania niektórych odcinków Wojewódzkiego i doszedłem do wniosku, że fajnie by było, jakby u Wojewódzkiego pojawił się kiedyś... Marcin Iwiński. Jedna z głównych twarzy wielkiego sukcesu, do tego wydaje się być otwarty i wyluzowany. Był już na Woodstocku, były z Nim różne inspirujące wywiady, więc nie widzę ku temu przeszkód, by pojawił się w "show" o większym odbiorze. Mógłby z tego wyjść naprawdę ciekawy odcinek, a więcej ludzi by się dowiedziało kim w ogóle jest Iwiński i co sprawiło, że wraz z innymi osiągnął tak gigantyczny sukces. Co o tym myślicie? ;)
 
No i właśnie tutaj wchodzimy na głęboki temat, bo nie każdy darzy sympatią Wojewódzkiego. Jak dla mnie jeśli gość jest na wysokim poziomie, to Wojewódzki również zachowuje wysoki poziom, ponieważ inteligencji nie można mu odmówić. O tym mówił również Rock w jakimś swoim materiale. Wojewódzki ma problem z utrzymaniem wysokiego poziomu w programie, gdy Jego gość jest stremowany, lub po prostu... głupi. Więc wydaje mi się, że Iwiński by tutaj "zadziałał" i dostalibyśmy dobry program. Poza tym Wojewódzkiego ogląda sporo ludzi i po prostu więcej ludzi też by się dowiedziało kto to taki.

Ot, takie moje luźne przemyślenia. Może Marcin Iwiński nie chce za bardzo wchodzić w aż tak głęboki show-biznes, nie wiem. Tak czy inaczej, z chęcią taki program bym zobaczył bo i Iwińskiego bardzo lubię słuchać i Wojewódzkiego też cenię ;)
 
Weźmy też pod uwagę to, że celebryci wcale nie muszą być "głupi" ani "puści", tylko dlatego, że taki wizerunek siebie kreują w mediach. Za wieloma z takich portretów stoi ktoś, kto bada trendy i widzi miejsce na dany typ osobowości w mediach. Jak wspomina Navy, Wojewódzki musi się dostosować do rozmówcy, którego gości, znaleźć wspólny język, by przez mniej więcej dwie godziny (tak tylko przypuszczam, może nawet dłużej, z czegoś muszą ciąć) rozmawiać z nim tak, by zainteresować widza (i fanów danego gościa). Gdyby gwieździe estrady młodzieżowej zaczął zadawać poważne pytania, a nie śmieszkować, to pewnie ani rozmowa by się nie kleiła, ani słupki oglądalności by się nie zgadzały. Poza tym ogólny rozrywkowy charakter programu też wymaga od Wojewódzkiego pewnego spektrum zachowań.
Czy jest to dobre miejsce, by gościć Iwińskiego? Po tym jak Tomek Bagiński był w Dzień Dobry TVN, a i wydaje mi się, że Konrada Tomaszkiewicza również widziałem w tego typu mainstreamowym programie, myślę, że poziomem program Wojewódzkiego im nie ustępuje, pod warunkiem obecności odpowiedniego gościa. Za popularyzacją gamedevu i szeroko pojętej rozrywki elektronicznej w mediach jestem jak najbardziej zawsze za, tym bardziej, że Iwiński jest kimś, kto zaczynał nie od biznesu, a od gier, i wie co w trawie piszczy, nie traktuje ich jako trend warty świeczki z uwagi na czasy, ale były dla niego ważne od dawien dawna. I tak jest to nieunikniony proces, bo młodsze pokolenia coraz częściej grają i siłą rzeczy będzie się to przebijać coraz bardziej i bardziej.
 
Weźmy też pod uwagę to, że celebryci wcale nie muszą być "głupi" ani "puści", tylko dlatego, że taki wizerunek siebie kreują w mediach
Jeśli ktoś kreuje się na pustaka, to takim go widzę. Nie próbuję doszukiwać się w tym drugiego dna, skoro ktoś usilnie próbuje je ukryć.
Wojewódzki sam sobie uszył szufladkę, do której próbuje dopasować każdy swój wywiad. Nie mówię, że gość jest gamoń, tylko że jego styl prowadzenia wywiadów jest moim zdaniem prymitywny i płytki - taką niszę sobie znalazł i opanował ją wręcz na wyłączność. Niestety ten styl nie zawsze pasuje do osobowości jego gości, którzy czasem nie wiedzą jak odpowiedzieć na pytania, które formą i treścią nie przystają do poziomu gości i tematyki ich działalności. Często to wygląda tak, jakby sołtys Sztygarów prowadził dla mieszkańców wioski wywiad z Kalkstainem dotyczący jego pracy naukowej.
 
W sumie to nie wiem, gdzie wrzucić ten temat, ale jest dość ciekawy (a nawet wiąże się z CP - hakowanie) - GARMIN - jeden z najlepszych i najbardziej znanych producentów smart zegarków padł najprawdopodobniej ofiarą ransomware o nazwie WastedLocker, którego twórcami są hakerzy z grupy Evil Corp.

Więcej info tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/garm...-linia-produkcyjna-i-synchronizacja-zegarkow/ oraz https://spidersweb.pl/2020/07/garmin-nie-dziala-garmin-connect-awaria.html

A właśnie się poważnie zastanawiałem nad kupnem Garmina ;)
 
@I_w_a_N - loozik, wystarczy założyć długie, luźne spodnie i łańcuch jak nówka. Wiem coś o tym, bo mam u siebie Deore LX, do którego nie ma osłony :).
 
Takie coś wyszperane jakiś czas temu, a mające niemal rok (czyli w internecie już niemal prehistoria) - bardzo fajna niezależna animacja z elementami musicalu:


A tutaj od tej samej autorki, w tym samym "uniwersum":


P.S. Filmy z racji użytego języka (wulgaryzmy) nie są skierowane dla najmłodszych :) .
 
Top Bottom