Night City [otwarte całą dobę]

+
Przy Wigilii Bożego Narodzenia życzę wszystkim Wam - graczom dużo szczęścia i radości nie tylko w czasie Świąt, ale również całym nadchodzącym roku. Aby Cyberpunk Wam się nie wypłaszczał, tekstury doczytywały się szybciej, a wymarzone karty graficzne i procesory - potaniały i stały się w końcu dostępne.

Z kolei RED-om chcę podziękować za wspaniałą grę, jaką jest Cyberpunk 2077. Życzę Wam, byście mogli te Święta spędzić z najbliższymi - swoimi rodzinami i przyjaciółmi nie martwiąc się deadline'm następnego patcha. Czy poprawki wyjdą jutro, czy pojutrze - nie ma to znaczenia. Odpocznijcie i nabierzcie sił potrzebnych do oszlifowania tego diamentu.

Wszystkiego najlepszego i Wesołych Świąt!
 
Świąteczny Johnny i moja ręka życzą wszystkim forumowiczom i forumowiczkom wszystkiego najlepszego z okazji świąt!

bandicam 2020-12-24 13-58-46-178.png
 
Na taką w ogóle nie wygląda bo jest świetna!

Artystyczny koszmarek (mówię to jako osoba, która w zamierzchłych czasach - ponad dekadę wstecz - zajmowała się nieco grafiką komputerową w ujęciu DTP) zrobiony w nieco ponad kwadrans z pierwszego (w cale nie lepszego) pomysłu.
Ale bez narzędzi (Photoshop), pomysłu i przy szybkiej edycji tak wyszło.

A, teraz fotka (nie moja, lecz wygrzebana w sieci) związana z CP 2077 i idealnie ilustrująca obecną sytuację:



Bonus też związany z CP 2077:

 
Last edited:
To teraz CD projekt dorabia na udźwiękowieniu filmów (lektora pl?)? Przed chwilą leciał film na HBO i napisy końcowe : udźwiękowienie CD projekt :)
 
Witajcie wszyscy, chciałbym zacząć od życzenia wam wszystkiego najlepszego w tym nowym roku!

Piszę jednak w związku z inną sprawą, temat może nie pasuje, ale nie wiedziałem gdzie indziej mógłbym o tym napisać. Po dłuższej przerwie wracam do prowadzenia sesji papierowych rpg, a mianowicie 5 edycji D&D i szukam dwóch osób które byłyby chętne wziąć udział w przygodzie (może kampanii jeżeli się uda), którą planuje prowadzić przy pomocy Discorda i serwisu Roll20. Setting to Wildmount (Exandria) Matta Mercera, a planowany termin to niedziela w godzinach 18-22 (albo 19-23), niestety ze względu na moją pracę i inne sesje tylko ten termin mi pasuje.

Jeżeli chodzi o profil gracza to szukam osób otwartych, które lubią kooperację z innymi osobami. Moje sesje opierają się bardziej na RP niż na walce więc doświadczenie w systemie nie jest wymagane. Na wszelkie pytania odpowiem na privie.
 
Top Bottom